Дискусія "Відкриті дані для бізнесу та суспільства"

Event type: Public discussion

Event dates: Чт, 04/14/2016

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: НТУУ КПИ

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/17036423...

 

 

В грудні 2015-ого «Агенція журналістики даних» (Texty.org.ua) започаткувала дискусію про те, як створити "екосистему відкритих даних" в Україні. Можливість по-новому працювати із публічною інформацію з'явилася після того, як в законодавство впровадили термін "відкриті дані", а урядові структури зобов'язали відкрити понад 300 наборів даних.

Ми хочемо продовжити розмову про відкриті дані зі студентами, які використовують публічну інформацію для створення власних проектів. Під час дискусії спробуємо з’ясувати, які нові можливості Open Data дає створення комерційних стартапів та суспільно значущих проектів.

Чому важливо відкривати дані?
Які проекти можна побудувати на основі відкритих даних?
Де взяти дані для проекту?

Відповіді на ці та інші питання можна почути під час дискусії "Відкриті дані для бізнесу та суспільста", яка відбудеться 14 квітня в НТУУ “КПІ”.

Модератор дискусії: Андрій Газін, аналітик даних у Texty.org.ua.

Ми запрошуємо на дискусію усіх бажаючих. Для того, щоб приблизно уявляти кількість учасників, просимо Вас зареєструватись. Форма для реєстрації: http://goo.gl/forms/jWQ4SQdfIc

Дискусія організовується в межах ініціативи "Стажування студентів вищих навчальних закладів на базі аналітичних центрів України", за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).