Наметовий табір «Енерджайзер Кемп»

Страна: Украина;

Дедлайн: 09.06.2016

Веб-сайт: ua.boell.org

 

Енерджайзер кемп - наметовий табір, який 1 – 14 липня 2016 року  об’єднає людей для навчання, спілкування, та захисту заповідних берегів Південного Бугу.  Небайдужі активіст_и, мит_ці та дослідник_и поділяться своїми знаннями та уміннями з учасниками табору та разом вступляться за збереження древньої природи національного парку. Теми обговорень і занять охоплять, але не обмежаться мистецтвом для змін, неформальним просвітництвом, технічними та ідейними рішеннями для втілення яскравих громадських проектів в містах.

Місце проведення табору - Бузький Гард - одна з рідкісних локацій, де природа збереглася практично без змін за останні декількасот років. Каньони, валуни та круті береги Бугу, лишились такими якими їх бачили ще запорожці. Подібних куточків в Україні стає все менше. Чи залишиться Бузький Гард таким в найближчі роки, залежить від нас з вами. Можливість побудови дамби на Південному Бузі ставить під загрозу існування цієї величної екосистеми.

Серед спікерів табору -  активісти Реанімаційного пакету реформ, Дивовижні, WWF, Хата-Майстерня, Greencubator, Асоціації велосипедистів Києва, Національного екологічного центру України, Української молодіжної кліматичної ассоціації і Екоклубу Рівне.  Окрім майстер класів та дискусій з фахівцями, в таборі будуть організовані рафтинг-сплав порогами ріки, фотополювання, арт-зона, кулінарні майстер-класи, перегляд фільмів, командні ігри, квест. Якщо ви схочете провести власний майстер-клас та поділитись навичками, ми дуже поцінуємо це. 

 Ми забезпечуємо:

  • таборову інфраструктуру -  душі та туалети, навіси, столи (разовий внесок - 200 грн);
  • триразове вегетаріанське харчування/можливість готувати самостійно;
  • доїзд від Первомайську або Южноукраїнську  щоденним трансфером та раз на декілька днів з Києва, Миколаєва, Одеси;
  • інструкцію, як дістатися табору.

Щоб стати учасником табору, необхідно:

  • заповнити реєстраційну анкету учасника за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1030eddFu2HRv75TnVNiseJaoLNgkY7xZdpWvY7GuzrA/viewform
  • оплатити  реєстраційний внесок (для зареєстрованих учасників - на розрахунковий рахунок).

Кемпінгове спорядження учасники організовують самостійно. Можлива оренда обладнання (намети, спальники, каремати).

Якщо у вас є все для участі в таборі, крім фінансової можливості – станьте нашим волонтером на час проведення табору. У нас є 10 волонтерських місць (волонтери не сплачують таборовий внесок, їм забезпечується безкоштовне харчування).

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Школа патріотизмуПодача заявок до 28.08.19, Украина

Школа соціальних посередників Подача заявок до 20.08.19, Украина