Презентація EGAP Challenge в ДІІТ

Event type: Master Class

Event dates: Чт, 05/12/2016

Country, city: Ukraine, Дніпропетровськ

Address of the event: Днепропетровский национальный университет железнодорожного транспорта 2, Lazarian St.

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/51501753...

 

 

12 травня о 14:30 в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту відбудеться презентація конкурсу ІТ-проектів з електронної демократії EGAP Challenge.

EGAP Challenge - це одна з ініціатив програми розвитку електронної демократії EGAP. Мета цього проекту: створити інструменти електронної демократії, що допоможе громадянам впливати на рішення влади або оперативно отримувати від неї певні послуги, а для представників влади надасть можливість організовувати свою діяльність максимально прозоро. Призовий фонд EGAP Challenge складає 4,5 млн. гривень. Партнерами проекту є провідні компанії ІТ сфери: IBM, Cisco Systems, De Novo, Intel.

Під час зустрічі ви дізнаєтеся:
- Що таке EGAP Challenge
- Що таке електронна демократія. Запити й тренди сфери.
- Умови участі в проекті. Основні вимоги до учасників та їх ідей
- Переваги участі в конкурсі для молодих підприємців

Зустріч проведе керівник програми EGAP Dnipro Сергій Довгополий.

Місце проведення:, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна (вул.Лазаряна, 2), ауд. 314.

Вхід вільний.
Обов’язкова реєстрація за посиланням:http://bit.ly/1SM7NQb.

Нагадаємо, що EGAP – це програма, яка спрямована на покращення взаємодії між органами державної влади та громадянами України за допомогою використання новітніх технологій. Програма реалізується Фондом Східна Європа та Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки Швейцарської Конфедерації. У Дніпропетровській області проектом EGAP спільно займаються центр інновацій SPACE HUB, бізнес акселератор FeelGoodLabs та регіональний бізнес-інкубатор InnovationBOX.