Регіональний конкурс ім. Л. Б. Хавкіної – 2016 на кращу наукову роботу та інноваційний проект

Страна: Украина;

Дедлайн: 01.09.2016

Веб-сайт: korolenko.kharkov.com

 

З нагоди 125-річчя бібліотечної діяльності (2015 р.) та 145-річчя від дня народження (2016 р.) видатного бібліотекознавця, одного із фундаторів харківської бібліотечної школи Любові Борисівни Хавкіної проводиться Регіональний конкурс ім. Л. Б. Хавкіної – 2016 на кращу наукову роботу та інноваційний проект. Тема конкурсу – «Бібліотеки, їх організація і техніка» з нагоди 110-річчя виходу однойменної книги Л. Б. Хавкіної.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: – опубліковані та неопубліковані статті, концепції, аналітичні огляди, звіти про науково-дослідну роботу, методичні та науково-бібліографічні видання, підготовлені протягом останніх трьох років; – інноваційні проекти (у т. ч. запроваджені в практику роботи бібліотеки протягом останніх трьох років). Конкурсні роботи прийматимуться відповідно до Положення про регіональний конкурс ім. Л. Б. Хавкіної.

Документи для участі в конкурсі мають бути подані до 1 вересня 2016 р. за адресою: 61003, м. Харків, пров. Короленка, 18, ХДНБ ім. В. Г. Короленка, Кабінет бібліотекознавства ім. Л. Б. Хавкіної, тел. 731-15-80, внутр. 1-35, e-mail: oonir.hdnb@yandex.ua. Інформація про конкурс розміщена на сайтах: Харківського обласного відділення (філії) Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» – http://korolenko.kharkov.com/kharkiv.uba/konkurs.html; Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка – http://www.korolenko.kharkov.com.

Координатори: Наталія Іванівна Капустіна Юліана Владиславівна Ходарєва тел. 731-15-80, внутр. 1-35.