Український католицький університет оголошує додатковий конкурс для вступників на бакалаврські програми з богослов’я, історії, соціальної педагогіки, культурології та соціології для отримання Академічної стипендії Плюс

Страна: Украина;

Дедлайн: 20.07.2016

Веб-сайт: vstup.ucu.edu.ua

 

Український католицький університет оголошує додатковий конкурс для вступників на бакалаврські програми з богослов’я, історії, соціальної педагогіки, культурології та соціології для отримання Академічної стипендії Плюс.

Ви можете отримати стипендію завдяки дару Адріана Сливоцького, американця українського походження та його родини. Він належить до топ-25 бізнес-консультантів світу. Навчає топ-менеджмент таких лідерів ринку як Nike, Hyundai, Microsoft, Samsung, IBM, Boeing, Renault, Bank of America, GM, Walmart, 3M, Johnson & Johnson, Dow Jones, GE, Federal Express та ін.

«Академічна стипендія плюс» передбачає 100% знижку в оплаті за навчання та щомісячну стипендію (приб. 1000 тис. грн.) протягом 4-х років за умови досягнення високих показників у навчанні (90 балів зі 100 за підсумками навчального року).

УМОВИ: Сертифікат ЗНО з профільного предмету повинен бути більше-рівно 185 балів, а бали інших 2-х сертифікатів ЗНО мають бути більше-рівно 180 балів.

Або ж конкурсний бал, що формується з 3-х сертифікатів ЗНО, середнього балу атестата, балів за особливі успіхи, становить не менше 185 балів.

Високі показники у навчанні передбачають, що середній бал за рік навчання студента становитиме 90 балів зі 100. У випадку, якщо студент не набирає за підсумками річного навчання 90 і більше балів, він втрачає можливість отримувати Академічну стипендію Плюс.

Відбір кандидатів для отримання Академічної стипендії Плюс відбувається в кілька етапів: онлайн-тестування, тестування в університеті, співбесіда.

За результатами онлайн-тестування учасників буде запрошено на другий і третій тур – тестування в університеті та співбесіду (орієнтовно наприкінці липня 2016 року).