Стажування у Фонді Кличко

Страна: Украина;

Дедлайн: 01.09.2016

Веб-сайт: klitschkofoundation.org

 

Стажування у Фонді Кличко - це 3-місячна програма, спрямована на профорієнтацію студентів 2-4 курсів. Ми створюємо умови, аби дати молодим людям змогу відчути на собі усі етапи працевлаштування: від проходження співбесіди до отримання рекомендацій для наступного місця роботи.

Стажування дає можливість отримати практичний досвід роботи у благодійній організації та розвинути професійні навички у таких сферах, як:

  • зв`язки з громадськістю
  • проектний менеджмент
  • графічний дизайн
  • фандрайзинг соціальних проектів
  • адміністративна робота.

Зверни увагу, що для роботи з графічним дизайном тобі будуть необхідні базові навички використання фото-редакторів!

Відбір на стажування проходить у три етапи:

  1. Заповнення анкети та написання есе іноземною мовою на обрану тему.
  2. Тренінг “Active Citizens” від Британської Ради. Дружня атмосфера дозволить виявити особисті якості кандидата та навички роботи у команді.
  3. Співбесіда. Під час особистого спілкування оцінюватимуться професійні якості та здатність кандидата працювати у формальних умовах.
Часті запитання (FAQs)Чи отримуватиму я платню за роботу?

Стажування - це перш за все навчання. Фонд дає можливість студентам доповнити теоретичні знання практичними навичками. Ти отримаєш безцінний досвід, абсолютно безкоштовно.

Чи матиму я підтвердження проходження стажування?

Кожен кандидат підпише офіційний договір з Фондом Кличко, в якому будуть зазначені його права та обов`язки під час проходження стажування. Закінчивши успішно програму, стажер отримає сертифікат з додатком про виконувані ним обов`язки.

Чи зможу я раніше завершити стажування?

Програма розрахована на термін у 3 місяці. Сертифікат отримають ті, хто пройде стажування до кінця. В іншому разі договір між сторонами буде розірвано.

Чи потрібен досвід роботи?

Одне із завдань Фонду - допомогти молодим людям отримати перший практичний досвід роботи. Попередня участь в освітніх або соціальних проектах лише додадуть тобі шансів у конкурсі.

Чи має значення спеціальність в університеті?

Спеціальність не має значення, важливіше - твої особисті інтереси і бажання розвиватися у напрямках, що пропонує Фонд.

Чи достатньо я матиму часу, щоб поєднувати навчання і стажування?

Тайм-менеджмент - одна із необхідних навичок успішної людини. Ефективність твого навчання і стажування залежатиме від вміння правильно спланувати свій день. Враховуючи розклад в університеті ти обереш зручні для себе час та дні стажування. Що більше участі ти братимеш у житті Фонду - то більших результатів досягнеш.  

Як я отримуватиму завдання?

Завдання формуватимуть керівники Фонду та менеджери проектів. Стажування розраховане на розвиток вже наявних навичок, тому, перш за все, ти отримуватимеш завдання відповідно до навичок, які зазначив у анкеті. Проте багато чого ти робитимеш тут вперше. Врешті, ініціатива завжди вітається!

Яким чином ми будемо вчитися? Як контролюватиметься виконання завдань?

Роль Фонду - дати тобі практичне завдання, твоя - самотужки шукати відповіді. Ми хочемо навчити тебе знаходити креативні рішення проблем, тому не сподівайся отримати поетапну інструкцію. Ми цінуємо зусилля і бажання навчатися, а якісно виконана робота - це твій досвід і привід для рекомендацій.

Чи є особливі правила, на які варто звернути увагу?

Фонд цінує свою репутацію, тому для стажерів у нас є певні правила. Офіс Фонду знаходиться у бізнес-центрі, куди, задля безпеки, можна потрапити лише з документами та за попередньою домовленністю. Ви отримаєте доступ до їнформації, яка може бути важливою та конфіденційною, її варто залишати у стінах офісу. Ми завжди раді спілкуванню, тому працюємо у форматі відкритого простору, але цінуємо тишу і час кожного.

Чи зможу я отримати роботу у Фонді після стажування? 

У Фонді працює зовсім невелика команда, а проектів та ідей щоразу більшає. Є різні варіанти співпраці  з Фондом. Щойно з`являється відкрита вакансія - ми раді запросити наших стажерів на співбесіду. Також є можливість працювати віддалено або над конкретним проектом. Тому стажування - це твій випробувальний термін. Зможеш довести, що поділяєш наші цінності - у тебе є всі шанси приєднатися до команди. 

 

Згодом у тебе виникатимуть все нові й нові запитання. Ми радо на них відповімо!

 

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: