Оголошено набір партнерів програми "Активні Громадяни" 2016

Страна: Украина;

Дедлайн: 04.09.2016

Веб-сайт: britishcouncil.org.ua

 

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми на 2016-2017 роки та запрошує громадські організації, благодійні фонди, молодіжні об’єднання, державні університети та інших до участі. Проект передбачає проведення у 2016-2017 роках майстер-класів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у національних та міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення національних та міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.

Партнерами проекту можуть бути виключно організації. Заявки від фізичних осіб не прийматимуться.

Потенційні партнери проекту мають надати для роботи в проекті принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 01-05жовтня 2016 року підготовчий майстер-клас «Активних громадян». У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у проведенні локальних тренінгів активних громадян.

Результатом тренінгів в локальних громадах повинні бути проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади. Ці проекти повинні координуватися та підтримуватися партнером

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу в межах країни, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, розвиток громад та соціальну активність.

Заявка має бути заповнена до 24 години 04вересня 2016 року

Критерії прийнятності:

Для участі у конкурсі потенційних партнерів проекту «Активні громадяни» в 2016-2017 рр. організації повинні відповідати наступним критеріям:

  • Бути зареєстрованим відповідно до українського законодавства та здійснювати свою діяльність в Україні;
  • Відсутність конфлікту інтересів у випадку участі в проекті в якості одержувача гранту;
  • Бути в стані гарантувати участь координатора проекту та двох фасилітаторів;
  • Бути в стані виділяти зі свого боку робочий час власних співробітників, надавати приміщення тощо для забезпечення ефективної реалізації проекту, що також проводити моніторинг, оцінки та звітування в рамках проекту;
  • Прийняття вимог щодо прав інтелектуальної власності та інших політик Британської Ради викладених в угоді про партнерство, що знаходиться нижче.

Крім того, заявки повинні бути:

  • отримані у встановлений термін;
  • повністю заповнені ;

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до Олександри Білязе за електронною адресою:activecitizens@britishcouncil.org.uaабо за телефоном +38044 490 56 00