«HR школа»

Страна: Украина;

Дедлайн: 06.09.2016

Веб-сайт: facebook.com

 
«HR школа» - це спеціальний проект для молоді, бажаючої працювати з персоналом. Проект проводиться уже п'ятий рік поспіль, має свою історію, досягнення та успіхи. Унікальність проекту полягає в тому, що за 18 днів учасники пізнають всі напрямки роботи HR-фахівців, вивчають нові технології та застосовують їх на практиці. Проект спрямований на розвиток лояльної hr-спільноти, обмін досвідом та пошук молодих кадрів сучасного ринку праці. Проект надасть нову інформацію, цікаві контакти та безліч hr-ідей.

Мета: підготувати молодих фахівців з підбору та розвитку персоналу, приклавши загальні зусилля роботодавців та поділившись власним досвідом із зацікавленими учасниками; випускники проекту отримають досвід, важливу інформацію з HR-тем, сучасні методики, незамінні матеріали, можливість знайти роботу в департаментах підбору персоналу компаній-учасників даної школи та інших провідних компаній.

Аудиторія: студенти та випускники будь-яких спеціальностей (55 чол.), що відбераються серед зареєстрованих (учасниками можуть стати кандидати з будь-якого міста / ВНЗ / віку).
Дата та час: 12-30 вересня 2016 року (щоденно Пн.-Вт. та Чт.-Пт.) 16:00 - 20:00, точний час вказується в програмі заходу. Практичні завдання/кейси надаються на Ср. та Сб-Нд.

На "HR-школі 2016" Ви отримаєте:
- сучасні теоретичні знання від HR-професіоналів,
- практичні групові завдання на реальних кейсах,
- індивідуальні завдання,
- знайомства з новими колегами та з HR-менеджерами відомих брендів,
- запрошення від роботодавців на відповідні посади,
- членство в "Young HR-club",
- сертифікат учасника.

Для закріплення теоретичних знань по завершенню програми лектори можуть надати учасникам проекту для розв’язання реальні кейси. На закритті проекту буде визначено 3-х найкращих спікерів та 10-х кращих учасників проекту. Спікери зможуть запросити до себе на роботу учасників проекту.

Кількість місць обмежена - 55 учасників,
Список рекомендованих 30 учасників на безкоштовній основі оголошується 07.09.16.

За додатковою інформацією звертайтеся до організаторів:
(050)*(098)*(073) 346-36-36, (044) 228-82-81
Зміни у програмі можна слідкувати на сторінці vk.com/hr_shkola, fb.com/events/1125681284172114 (обов'язково приєднуйтесь)

 

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Академія журналістики: ІІІ хвиля наборуПодача заявок до 24.09.19, Украина