CANactions School for Urban Studies оголошує набір на курс Advanced Studies 2016-2017

Страна: Украина;

Дедлайн: 29.08.2016

Веб-сайт: canactions.com

 

Хочете змінити світ на краще, сприяючи створенню просторів і спільнот, сприятливих та комфортних для життя і роботи? 

Приєднуйтесь до програми для молодих спеціалістів з різних областей, які хочуть взяти участь у розвитку українських міст. 

Окрім вивчення експертних теоретичних знань і практичних навичок, студенти будуть працювати у польових дослідженнях над реальними проектами разом із більше ніж двадцятьма відомими педагогами та спеціалістами-практиками з усього світу. 

Навчання відбувається англійською мовою та складається з інтенсивних шестиденних сесій, які відбуваються щомісяця з жовтня по червень 2016-2017. Кожну сесію буде присвячено окремій темі, і перед її початком студенти отримають списки літератури та відеоматеріали для самостійної підготовки. 

Випускники програми здобудуть необхідні експертні знання і навички для ефективної роботи над проектами міського розвитку і будуть готовими працювати у сфері консалтингу, стратегічного планування і проектування, у державних і спеціалізованих муніципальних установах, громадських і приватних організаціях. 

Якщо ви завершили вищу освіту, вільно володієте англійською мовою, прагнете здобути додаткову освіту європейського рівня і хочете повчитися у передових урбаністів світу, запрошуємо вас стати студентом Advanced Studies 2016-2017. 

Для студентів передбачені гранти, які будуть надані на конкурсій основі.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: