Студентам: запрошуємо до Львова на майстер-класи про медіа

Страна: Украина;

Дедлайн: 03.09.2016

Веб-сайт: journalism.ucu.edu.ua

 

Школа журналістики Українського католицького університету запрошує студентів із північних, південних, центральних і східних областей України долучитись до проекту «Друзі за Збручем». Це нагода відвідати безкоштовні майстер-класи провідних медійників України та світу у Львові. Набір триватиме до 3 вересня 2016 року.

Запрошуємо молодих людей, що цікавляться сучасними медіями, на майстер-класи у Львові.

Фінансова допомога проекту mymedia.org.ua та Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні дає змогу оплачувати проїзд, житло й добові для наших гостей. Окрім участі у майстер-класі, гості матимуть нагоду познайомитись із середовищем Українського католицького університету, поспілкуватись із студентами й викладачами Школи журналістики УКУ та, звісно ж, насолодитися перебуванням у Львові :)

Щоб долучитись до проекту, надішліть на електронну адресу otardovzhenko@gmail.com

1) резюме або коротку інформацію про себе (не забудьте контакти!)

2) стислу мотивацію: чому вам цікаво й потрібно бути одним із «Друзів за Збручем»

3) побажання: кого з українських та зарубіжних медійників ви хотіли би послухати (не бійтеся мріяти!)

Участь у проекті можуть брати студенти будь-яких спеціальностей із усіх областей України, крім Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей. Нагадуємо: Крим, Донецька і Луганська області – це Україна! :)

Ми не вимагаємо досвіду в журналістиці: бажання бути журналістом і навчитись працювати за найвищими стандартами – єдина обов’язкова умова.

Чекаємо на ваші заявки до 3 вересня 2016 року включно. Добір учасників, запрошених на кожен захід, відбуватиметься на конкурсних засадах відповідно до мотивації та спеціалізації кандидатів.  Перший майстер-клас нового сезону «Друзів за Збручем» запланований на середину вересня.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Академія журналістики: ІІІ хвиля наборуПодача заявок до 24.09.19, Украина

Школа Молодого Політика в ОдесіПодача заявок до 20.09.19, Украина