Відкриття експозиції, присвяченої трагедії Голодомору 1932–1933 рр. у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні»

Event type: Exhibition

Event dates: Вс, 09/11/2016

Country, city: Ukraine, Дніпро

Address of the event: вул. Шолом-Алейхема, 4, центр «Менора», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», 2-й поверх.

Web-site of the event: https://www.facebook.com/tkuma.institute...

 

 

11 вересня 2016 р. об 11:00 у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбудеться відкриття експозиції, присвяченої трагедії Голодомору 1932–1933 рр., створена нашим Музеєм та Інститутом «Ткума» спільно з Українським центром вивчення Голодомору (м. Київ).
Нова виставка продовжує висвітлення теми геноцидальної політики тоталітарних режимів ХХ ст., яка представлена у нашому Музеї не тільки історією Голокосту, але й трагедією вірменського народу у 1915 р., депортацій народів Криму, геноцидів у Камбоджі та Руанді.
Нова експозиція містить експонати, документи та фотографії, що розповідають про передумови Голодомору, примусове вилучення зерна у селян, опір українців політиці колективізації сільського господарства (зокрема, ми надаємо відомості про Павлоградське повстання 1930 р.). Також у експозиції відображена доля євреїв та представників інших національних меншин – жертв злочину сталінського режиму.

Відкриття експозиції відбудеться за участі керівника Українського центру вивчення Голодомору проф. Людмили Гриневич, директора Центру з вивчення Голодомору Канадського інституту українських студій при Альбертському університеті Валентини Курилів та інших відомих українських вчених, громадських діячів, представників державних органів.
Чекаємо на Вас за адресою: м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4, центр «Менора», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», 2-й поверх.
Вхід вільний