Навчальна поїздка в Данію для журналістів, блогерів та студентів

Страна: Дания;

Дедлайн: 01.10.2016

Тип гранта: Конкурсы;

Веб-сайт: mymedia.org.ua

Область наук: Социальные проекты;

 

MYMEDIA, Посольство Королівства Данії в Україні та Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ, оголошують конкурс для журналістів, блогерів і студентів, які працюють і навчаються у Львові і Львівській області. Два переможці конкурсу поїдуть в навчальну поїздку в Данію.

Конкурс пропонує дослідити, яким чином вирішують міські проблеми в Данії та Україні.

Для участі в конкурсі потрібно:
  • Надіслати есе або блог, що дасть відповідь на запитання: «Чим може бути корисним данський досвід у вирішенні проблем міського життя в Україні?». Конкретні теми можуть стосуватися питань муніципального управління, громадянського суспільства, ролі ЗМІ, комунальних послуг в сучасному світі або розумних рішень для урбаністичного простору. Тема – на вибір учасника, головне – застосувати розуміння сучасної Данії до українського контексту. 
  • Надіслати коротку автобіографію та опис того, як навчальна поїздка в Данію допоможе вам у роботі або посприяє вашому внеску в суспільну дискусію після повернення в Україну.

 

Надіслати матеріали потрібно до 1 жовтня 2016 на адресу: [email protected]. Обсяг – до 1000 слів. Всі матеріали повинні бути англійською мовою, проте блог може вестися рідною мовою.

Визначить переможців журі на чолі з Послом Данії, Його Високоповажністю Крістіаном Донс Кристенсеном. Імена переможців оголосять 7 жовтня на сайті Школи журналістики УКУ та Посольства Данії.