МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ ТА ЛОГІСТИКА У СФЕРІ ТЕХНОЛОГІЙ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ»

Страна: Украина

Город: Дніпро

Тезисы до: 17.10.2016

Даты: 20.10.16 — 21.10.16

Е-мейл Оргкомитета: orgcom_mcl@ef.dnulive.dp.ua

Организаторы: Міністерство освіти і науки україни Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Придніпровський науковий центр НАН України і МОН України Державний вищий навчальний заклад «Запорізький національний університет» Одеський державний екологічний університет Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільского національного економічного університету Вроцлавський університет, м. Вроцлав (Польща) Лодзинський університет, м. Лодзь (Польща) Університет доктора професора Асена Златарова, м. Бургас (Болгарія)

 

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетингові комунікації та логістика у сфері технологій енергозбереження в Україні та світі», яка відбудеться у м. Дніпро (Україна)   20-21 жовтня 2016 р.

Мета проведення конференції – створення концептуальних маркетингових та логістичних основ за рахунок відповідної комунікаційної підтримки, у т.ч. у мережі Інтернет, зменшення використання газу в системах енергозабезпечення споруд при впровадженні комплексної системи енергогенерування з використанням енергії альтернативних джерел.

До участі в конференції запрошуються аспіранти, викладачі та співробітники ВНЗ і наукових організацій України, інших країн та інші зацікавлені особи.

Секції конференції:

1.          Енергоменеджмент та енергоаудит в промисловості та ЖКГ.

2.          Маркетингові комунікації при розповсюдженні енергозберігаючих технологій в Україні та світі.

3.          Змістові особливості міжнародного наукового проекту Horizon 2020: маркетинг та енергозаощадження.

4.          Логістичне забезпечення дистрибуції енергозберігаючих технологій в Україні та світі.

5.          Економічна та маркетингова ефективність впровадження енергозберігаючих технологій.

6.          Технології використання енергії альтернативних джерел.

7.          Статистичне моделювання та прогнозування тенденцій розвитку енергоефективних технологій.

8.          Організація обліку, аудиту, аналізу та контролю забезпечення впровадження енергозберігаючих технологій.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська, німецька, польська, болгарська.

За результатами конференції будуть опубліковані збірники тез, які автори зможуть отримати під час проведення конференції. Заочні учасники отримують збірники поштою за вказаною адресою протягом двох тижнів з дня проведення конференції. За умови заочної участі та отримання лише електронного примірника – протягом тижня з дня проведення конференції на електрону адресу учасника.

Крім публікації у збірнику тез доповіді, бажаючі мають можливість взяти участь у публікації колективної монографії «Управління енергозберігаючими технологіями в Україні та світі: методологія та практика».

Вимоги до колективної монографії надсилаються електронною поштою за запитом з боку авторів.

Веб-сайт конференции: http://www.dnu.dp.ua/news/2299