Образ Миру, конкурс творчості

Страна: Украина;

Дедлайн: 05.01.2017

Веб-сайт: facebook.com

 


Креативний юначе! Творча дівчино! Відгукнися на благання голуба Євфимія, якому обридло бути символом миру, – вигадай йому гідну заміну!
Як це зробити? Береш до рук пензля / глину / гіпс / камеру whatever, підключаєш фантазію і робиш витвір мистецтва. У ньому втілюєш своє бачення миру (світу без війн і насильства). Потім фоткаєш свій шедевр, заповнюєш спеціальну заявочку і надсилаєш це все на нашу пошту obraz.myru@gmail.com до 5 січня 2017 року.
Коли запропонуєш щось нетривіальне, отримаєш такі пляцки:
1. Грошову винагороду в розмірі від 5 до 15 тисяч грн (на думку Євфимія, цього стане для купівлі половини голубиного царства).
2. Твоя робота 2 тижні виставлятиметься у крутій столичній Галереї РА, де її зможуть побачити мистецтвознавці, діячі культури й інші важливі люди.
3. І найголовніше – ти врятуєш багатостраждального Євфимія й отримаєш плюс до карми.

Зацікавило? Тоді лови посилання на сайт Організатора – це ГО «Інститут миру»: http://bit.ly/2dxGoS6. Там уважненько почитай Положення про конкурс – там написано, скільки робіт можна присилати, в якому жанрі вони мають бути та інші важливі речі. Там же завантажуй форму заявки на участь у конкурсі. І все, чого чекати, – зважуйся на Миро-Творчі подвиги!
Деталька: тобі має бути від 14 до 25 років. Нічого особистого, просто так захотів Євфимій.

Як матимеш питання, на які не знайдеш відповіді на сайті організатора, дзвони Координатору.
Контакти координатора: 095 655 66 57 - МТС; 063 316 04 21- life:)
Початок прийому заявок учасників: 1 жовтня 2016 року
Дедлайн: 5 січня 2017 року
Бери участь! Ми з Євфимієм чекаємо на твій шедевр.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: