Конкурс есе серед студентів та молоді “Конституційна реформа: виклики та реалії”

Страна: Украина;

Дедлайн: 29.12.2016

Веб-сайт: docs.google.com

 

DRI Ukraine (Офіс зі сприяння демократії) оголошує конкурс есе на тему: “Конституційна реформа: виклики та реалії”.

 

DRI заохочує молодь до участі у політичному житті країни та пропонує студентам, аспірантам, представникам молодіжних організацій написати творче есе про реформу основного закону країни. Конкурс проходить в рамках проекту DRI “Зміцнення потенціалу громадянського суспільства в регіонах України заради демократичних змін” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Про контекст

30 вересня 2016 року в Україні набули чинності довгоочікувані зміни до основного закону України в частині правосуддя та нова редакція закону про судоустрій і статус суддів. На порядку денному залишається ухвалення законів про нову Вищу раду правосуддя та Конституційний Суд, суттєвих змін зазнає система адвокатури та прокуратури. В той же час виклики, що стояли перед системою правосуддя, залишаються актуальними і для нових служителів Феміди, які будуть обиратися на прозорих конкурсних засадах. Триває реформа децентралізації, повноцінна реалізація якої неможлива без відповідних змін конституційних положень. Окрім великих сподівань на реалізацію запланованих реформ, зберігаються суттєві ризики та перешкоди на шляху до реального  впровадження демократичних змін та верховенства права в Україні.

 

Ви можете обрати  один елемент реформи (наприклад, адвокатська монополія на представництво в суді чи конституційна скарга) або спробувати охопити своєю роботою весь контекст конституційних змін. Для переможців конкурсу есе передбачено винагороди, серед яких міжнародні сертифікати на літературу, поширення есе у ЗМІ, можливість відвідати унікальні  тематичні тренінги тощо.  


Правила конкурсу

  1. У листі, до якого прикріплене есе, автор вказує своє прізвище та ім'я, назву ВНЗ (або молодіжної організації), курс, факультет, контактні дані (телефон, email).

  2. До участі у конкурсі запрошуються студенти, аспіранти та представники молодіжних організацій віком до 30 років.

  3. Обсяг есе має складати від 500 до 1200 слів.

  4. Конкурс проводиться з 3 жовтня 2016 року по 29 грудня 2016 року. Учасники надсилають свої праці у форматі .doc, .docx на електронну скриньку: b.bernatskyi@democracy-reporting.org, вказуючи у темі листа: Есе “Конституційна реформа: виклики та реалії”.

    29 грудня 2016 року - останній день прийому робіт !

  1. Есе має бути оригінальним авторським твором, посилання на іншу літературу є обов'язковим, у разі відсутності посилання робота буде вважатися плагіатом та не розглядатиметься. Посилання на літературу оформлюються довільним чином (у виносках або у останньому розділі “список використаних джерел”).

  2. DRI має право публікувати, розповсюджувати отримані від авторів есе, змінювати їх повністю або частково.

  3. Переможці визначаються експертами DRI.

  4. Роботи можуть надсилатися українською та англійською мовою.

 

Нагороди

 

Переможці отримають сертифікати на міжнародну літературу та на відвідування унікальних майстер класів, можливість виступити на публічному форумі (за бажанням), опублікувати есе в українському чи міжнародному виданні та інше.

 

Щоб дізнатися більше про конкурс: https://www.facebook.com/DemocracyR.Ukraine/

За більш детальною інформацією звертатися до Богдана Бернацького, молодшого юридичного радника DRI: b.bernatskyi@democracy-reporting.org

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

WikiScience Contest 2019Подача заявок до 30.11.19, Украина