тренінг-курс "Закладинки": протидія мові ненависті та дискримінації в молодіжній роботі через освіту з прав людини"

Страна: Украина;

Дедлайн: 10.11.2016

Веб-сайт: docs.google.com

 

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації та Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «МІКС» запрошують взяти участь в Міжнародному тренінг-курсі «Закладинки»: протидія мові ненависті та дискримінації в молодіжній роботі через освіту з прав людини».

Тренінг-курс відбудеться з 21 по 26 листопада 2016 р. (включно з днем приїзду та від’їзду) в м. Житомир. Тренінг є частиною Програми заходів на 2016-2017 рр. у сфері молодіжної політики Рамкової програми співробітництва між Міністерством молоді та спорту України та Молодіжним департаментом Ради Європи на 2016-2020 рр., і проводиться за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України.

Мета:
Зменшення рівня дискримінації та мови ненависті в Україні через освіту з прав людини за допомогою посібника «Закладинки» з особливою увагою до процесу порозуміння та трансформації конфлікту серед молоді з різних регіонів України через протидію мові ненависті он-лайн.

Завдання:
• Підвищити зацікавленість молодих людей до Кампаніїї та тем, які вона підіймає, завдяки проведенню міжнародного тренінг-курсу;
• поширити «Закладинки» та сприяти розвитку компетенцій фахівців, які будуть використовувати цей посібник у роботі з молоддю;
• зменшити рівень конфліктності та мови ненависті серед молодих людей завдяки залученню їх до Кампанії через освітні заходи.
Очікується, що учасники тренінгу після повернення у свої громади розроблять та втілять ініціативи, які популяризуватимуть Кампанію «Рух проти ненависті» серед молоді та сприятимуть протидії мові ненависті і захисту прав людини он-лайн.

Методологія тренінг-курсу побудована відповідно до підходів неформального навчання, основаних на принципах мотивованої освіти і відповідальної участі. У заході візьмуть участь тренер Ради Європи, координатор Національної Кампанії «Рух проти мови ненависті» в Україні та екс-координатор Кампанії з Чехії.

Профіль учасників:
Тренінг-курс збере 33 учасника (включно з 3 міжнародними учасниками) – фахівців у сфері формальної та неформальної освіти, молодіжних працівників та активістів.
Учасники мають:
• бути у віці від 18 до 30 років (виключення можуть розглядатися в особливому порядку);
• бути мотивованими активно брати участь у 100% програми тренінгу;
• бути зацікавленими в підтримці Кампанії «Рух проти ненависті» надалі, використовуючи компетенції, здобуті під час тренінгу;
• мати можливість і мотивацію використовувати посібник «Закладинки» у своїй безпосередній роботі;
• мати мотивацію та зацікавленість у розробці та реалізації освітніх заходів та проектів з протидії мові ненависті в своєму регіоні за підтримки Кампанії;
Всі учасники будуть відібрані командою тренерів на основі заповненої он-лайн анкети.

Кінцевий термін подачі заявок - 10 листопада 2016 року.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: