Vernadsky Challenge

Страна: Украина;

Дедлайн: 01.02.2017

Тип гранта: Конкурсы;

Веб-сайт: vernadskychallenge.com

Область наук: Общенаучные;

 

Vernadsky Challenge – це конкурс стартапів, завдяки якому ваша ідея стане реальністю. Команда Vernadsky Challenge збирає професіоналів і новаторів у сфері інженерії і проектування. У вас є інноваційна ідея або вже готовий проект? Розкажіть про них нашим експертам! Усі заявки пройдуть строгий відбір. А найперспективніші рішення гарантовано отримають нашу підтримку!

У світі є безліч амбітних ідей, які претендують на те, щоб реалізуватися у якості видатних досягнень науки і техніки. Ми віримо, що науково-технічні розробки змінять наше життя, відкриють нові можливості і перспективи. Місія Vernadsky Challenge – стати унікальною платформою, яка допоможе талановитим фахівцям розвивати і втілювати в життя свої ідеї у сфері проектування та інженерії.

Команди з найбільш перспективними ідеями отримають інвестиції, професійну експертизу і доступ до інноваційної науково-технічної бази Noosphere Ventures в еквіваленті 2 мільйони гривень.

Vernadsky Challenge створено за ініціативи засновника Noosphere Ventures Максима Полякова і директора Google Україна Дмитра Шоломка.