Безкоштовні експрес-курси англійської мови

Event type: Training

Event dates: Втр, 02/07/2017

Country, city: Ukraine, Дніпро

Address of the event: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека вул. Юрія Савченка, 10

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/18441969...

 

 

Продовжуємо вивчення англійської мови разом з Обласною універсальною науковою бібліотекою та центром #DniproWOA!

Безкоштовні Експрес-курси в центрі "Вікно в Америку":

7 лютого о 16-00 розпочинається 10-тижневий курс. Реєстрація наперед.
пр.Д.Яворницького, 18
2 поверх
кімн.18 та 19.
тел. для довідок. 39-28-27.

Мета проекту:
1) залучити нових користувачів до #ДОУНБ;
2) надати новий вид бібліотечної послуги – вивчення іноземної мови з фаховим викладачем;
3) презентувати ресурси бібліотеки ДОУНБ;
4) презентувати користувачам ДОУНБ можливості самоосвіти через презентацію безкоштовних он-лайн ресурсів;
5) підготовка слухачів курсу до міжкультурної комунікації в Україні або закордоном.

Проект розраховано на дві категорії користувачів бібліотеки:
- тих, хто вже вивчав англійську мову раніше, та
- тих, хто вивчав інші європейські мови.
Бажаючим вивчати англійську мову запропонуємо експрес-курс англійської мови в бібліотеці, який допоможе в подальшому займатися самоосвітою, використовуючи безкоштовні ресурси як з арсеналу ДОУНБ, так і ті, що доступні он-лайн в мережі Інтернет.

Експрес-курс буде складатися з циклу 10 лекцій (один раз на тиждень по 2 академічні години). Кількість бажаючих брати участь, їхній вік та рівень володіння мовою – не обмежується.

Тим, хто не вивчав раніше англійської мови, пропонується програма «Базова англійська» (9 лютого, 16-00, бажаний попередній запис, на оформлення читацького квитка потрібен час). Програма включає вивчення англійського алфавіту, вивчення правильної вимови, методів транскрипції, базових правил читання. В якості учбового матеріалу використовуються ресурси ДОУНБ та безкоштовні ресурси з мережі Інтернет. У другій половині курсу слухачам будуть запропоновані читання легких текстів та розмовна практика у формі підготовки монологів за заданою темою – про себе та свою родину, про свою роботу, про розклад робочого та вихідного дня, про улюблену їжу.

Тим, хто вивчав англійську мову раніше, пропонуємо долучитися до групи «Активуй англійську» (7 лютого, 16-00, бажаний попередній запис, на оформлення читацького квитка потрібен час). За основу курсу буде взято підручник британського автора Девіда Піті (David PEATY) “ALL TALK”, в якому містяться розмовні вправи для роботи у парах. Ці вправи підготують слухачів курсів до розмови англійською на різноманітні побутові теми (знайомство, розповідь про себе, своє житло, роботу, улюблені розваги та транспорт). Автор пропонує найпростіші конструкції та нагадує тільки основи граматики, що дозволить слухачам курсу подолати мовний бар’єр та нарешті заговорити англійською, хоч і з помилками.

Всі лекції будуть доповнені культурологічною інформацію про традиції англомовних країн та їх відмінність від українських традицій, необхідність враховувати складнощі міжкультурної комунікації.