Всеукраїнська конференція "Освітні стратегії розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства"

Страна: Украина

Город: Дніпро

Тезисы до: 10.04.2017

Даты: 20.04.17 — 20.04.17

Е-мейл Оргкомитета: kafedraviposvitu@gmail.com

Организаторы: КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

 

На конференції запланована робота секцій за наступними напрямками:

Методологія та технології сучасного філософського пізнання.

Теоретико-методологічні засади духовно-ціннісної освіти та виховання.

Світоглядні цінності особистості у громадянському суспільстві.

Духовні цінності як основа національно-патріотичного виховання.

Складові духовного здоров’я: освітянський аспект.

Формування компетентностей особистості засобами випереджаючої освіти для сталого розвитку.

Реєстрація учасників конференції - 20 квітня 2017 р. з 9.00 до 10.00 в холі біля актової зали (перший поверх) КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (м.Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70). Початок пленарного засідання конференції –  10.00. Робота секцій - з 13.00 до 15.00. Також заплановане проведення «круглого столу» «Формування компетентностей особистості засобами випереджаючої освіти для сталого розвитку».

До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні та педагогічні працівники вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, студентів, аспірантів, методистів управлінь, відділів освіти, керівних кадрів та вчителів експериментальних навчальних закладів, що працюють за програмами «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес» та «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей», інші зацікавлені особи.

Веб-сайт конференции: http://www.doippo.dp.ua/2094-zaproshuemo-do-uchasti-u-vseukrajinskij-konferentsiji-osvitni-strategiji-rozvitku-dukhovnoji-ta-svitoglyadnoji-kulturi-osobistosti-gromadyanskogo-suspilstva.html