Не/вчена рада: дівчатка в науці

Event type: Training

Event dates: Вс, 02/12/2017

Country, city: Ukraine, Харків

Address of the event: Хаб социальной активности «Студия 42» майдан Конституції, 1, Палац праці, під'їзд №7, ІІ поверх

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/37872972...

 

 

Вважаєте науку нудною, а освіту буденною? З нагоди дня жінок і дівчат у науці ми зберемо вас на (не)вчену раду з наступним порядком денним:
1. Креативність: як не сумувати й творити в вищому навчальному закладі та науковій установі. Доповідає Елена Зиненко, аспірантка та продюсер;
2. Мобільність: як знайти круту міжнародну програму та поїхати на неї безкоштовно. Доповідає Galyna Uvarova, волонтерка й активістка;
3. Різне*.

* очікуйте оновлення та сюрпризів

Умовою участі в (не)вченій раді є: бажання, нагода бути, можливість брати участь у активностях, що запропонують доповідачки. По другому питанню важливо мати з собою електронне CV (на флешці чи в хмарі), що буде піддано справедливому краш-тесту.

Вхід вільний, але бажано заповнити заявочку http://bit.ly/2lrgyjA, участь безкоштовна.

Придумали все це Наукові пікніки і Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури, підтримують Хаб социальной активности «Студия 42», Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді і Центр Розвитку Громад. Інформаційно допомагають Соціальний Vitamin, IT Sector, ФРІ Харків, Асоціація приватних роботодавців, вК-пабліки "ДокУчи", "Земна наука", Центр практичної підготовки і працевлаштування ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

(Не)вчена рада відбуватиметься в неділю 12 лютого в приміщенні хабу "Студія 42": майдан Конституції, 1, Палац праці, під'їзд №7 (це з боку Квітки-Основ'яненка), ІІ поверх. Початок о 17:00.

Для довідки. Генеральна асамблея ООН наприкінці 2015 року оголосила 11 лютого Міжнародним днем жінок і дівчат у науці.