Кузня української інтелігенції

 

«Кузня української інтелігенції» – це проект, що має на меті створення на базі кімнати відпочинку в гуртожитку № 2 Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара на пр. Гагаріна, 38 платформи для самоосвіти та саморозвитку студентів.

У рамках проекту окрім створення місця для самоосвіти, планується також проведення майстер-класів, лекцій, дискусій, обговорень, присвячених питанням участі молоді у розвитку громадянського суспільства та побудови сильної незалежної держави. Передбачені зустрічі з молодіжними лідерами, авторами, істориками та іншими спеціалістами у різних галузях.

"Кузня" буде затишним і безкоштовним (!) місцем, де студенти братимуть участь в освітніх заходах, переглядатимуть кінофільми, читатимуть книги, спілкуватимуться з однодумцями, влаштовуватимуть дебати на різні теми та проводитимуть своє дозвілля з користю.

У результаті реалізації даного проекту студентство отримає можливість для самоосвіти, платформу для обміну ідеями і досвідом, підгрунтя для створення та реалізації різного роду проектів.

Звертаємось до всіх кого зацікавила ця ідея, для реалізації ініціативи ми починаємо кампанію по збору речей та коштів.

Номер карти, на яку можна перерахувати гроші: 5168 7573 1297 8671.

За детальною інформацією про те, що саме потрібно для створення освітньої платформи "Кузня української інтелігенції" звертайтесь до організаторів:

Гліб Стрижко https://www.facebook.com/glib.stryzhko - 066-855-11-39, 096-753-19-75
Ірина Селезньова https://www.facebook.com/profile.php?id=100007394777148 - 097-127-45-95

Більше про проект у спільнотах:
Вк: https://vk.com/ukrintelligentsia
Фб: https://www.facebook.com/ukrintelligentsia/?fref=ts

 

Як воно є:
Як воно буде:
Як воно є:
Як воно буде:

 

Добавить комментарий

Comments system Cackle