Digital Академія Google для жінок оголошує набір учасників на перший підприємницький хакатон

Страна: Украина;

Дедлайн: 05.04.2017

Веб-сайт: ukraine.googleblog.com

 

Digital Академія Google для жінок - це комплексна освітня програма, що охоплює ключові моменти створення та розвитку бізнесу в Інтернеті. Програма розпочалась у листопаді 2016 року і складається з серії онлайн-вебінарів від провідних фахівців у чотирьох основних сферах розвитку: бізнес та сучасні цифрові технології, кар’єра, лідерство та мотивація.

Наступним кроком заплановано проведення першого “Підприємницького хакатону для жінок”, що дозволить не тільки теоретично поглибити знання про створення бізнесу, а й практично створити прототип справжнього бізнес-плану.

Під час 6 годин учасники матимуть змогу попрацювати в командах над ідеями, а також отримати консультацій від провідних спеціалістів - менторів програми: Даші Зарівної (колишній головний редактор L’Officiel Online, засновниця Roobashka Production), Інни Перепелиці (Керуючий партнер Syndicate Original), Олександри Говорухи (менеджер з комунікацій Ciklum), Надії Перевізник (співзасновниця PR Bar & Kitchen), Надії Табанюк та Валерії Жук (засновники Quadrate 28) та інших.

Дата проведення хакатону - 22 квітня. Кількість учасників - 80. Участь безкоштовна.

Якщо у вас є ідея, про запуск якої ви мрієте вже довгий час, але так і не зробили перший крок - у вас є шанс розповісти про неї. 10 найкращих ідей будуть відібрані до фіналу для роботи під час хакатону. Якщо ви поки що не маєте ідеї, ви можете взяти участь як спеціаліст і попрацювати в команді з іншими. 

Більше дізнатись про подію, а також подати заявку на участь можна на сайті події.

Дедлайн подачі анкети - 5 квітня.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: