Набір в Українську академію лідерства

Страна: Украина;

Дедлайн: 30.04.2017

Веб-сайт: ual.org.ua

 

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків.
Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

Як стати студентом Української Академії ?

  • Бути випускником школи чи коледжу, вмотивованим до відкриття особистого потенціалу, та в майбутньому готовим практикувати відповідальне лідерство на благо України.

  • Майбутні студенти Української Академії Лідерства креативні, проактивні, дисципліновані, амбіційні, самостійні, оптимістичні, відповідальні, поважають інших, ініціативні, чесні, небайдужі, мудрі, комунікабельні, готові багато працювати над собою та розвиватись.

  • ​Заповнити анкету під час відбору студентів (​​січень- квітень відповідного року).

  • Пройти відбіркові етапи на місцевому та національному рівнях: співбесіда зі студентами, співбесіда з менторами, мандрівка з іншими кандидатами.

  • Якщо ти відчуваєш себе людиною нового покоління, для якої немає нічого неможливого, якщо ти поділяєш цінності УАЛ та готовий брати на себе відповідальність і готовий змінювати не тільки Україну, але й світ.
  • Академія заснована у 2015 році за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund, діє за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та партнерів на локальному рівні. Ініціатором створення та керівником Української Академії Лідерства є Роман Тичківський.

    Кожен студент Української Академії Лідерства отримує стипендію від інвестиційного фонд Western NIS Enterprise Fund, що створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Для забезпечення роботи Академії щороку виділяється близько 10 млн. грн: на навчально-виховну програму, подорожі, харчування, медичне забезпечення, реалізацію соціальних проектів на рівні міста, області або країни тощо. Студенти сплачують лише одноразовий вступний внесок у розмірі 2000 грн.

    До ініціативної робочої групи ідейних натхненників долучилися такі видатні і талановиті українці як Святослав Вакарчук, Борис Гудзяк, Ярослава Джонсон, Іван Малкович, Андрій Зелінський, Олена Кошарна, Наталя Попович, Владислав Троїцький, Віктор та Валентина Зотові, Ярослав Рущишин, Оксана Семенюк.