Оголошується конкурс на участь у Дніпровському Єврофорумі

Страна: Украина;

Дедлайн: 07.05.2017

 

NGO "Nouvelle Europe" (Франція) та Асоціація випускників Коледжу Європи в Україні оголошують набір на Дніпровський Єврофорум, що відбудеться 19-20 травня 2017 року у місті Дніпро. Учасниками можуть стати студенти будь-яких спеціальностей всіх вищих навчальних закладів міста, які цікавляться питаннями європейської інтеграції України.

Програма Форуму включає в себе:

  • Дискусію з питань відносин ЄС-Україна і набуття чинності безвізового режиму;
  • Інтерактивні презентації про інституції ЄС, процеси прийняття рішень і політичні процедури в ЄС;
  • Моделювання роботи Європейської Ради, яке включає інтерактивне навчання стосовно процесів прийняття рішень і переговорних технік (ідентичних до тих, що практикуються в Коледжі Європи та Інституті SciencesPo в Парижі, а також використовуються в рамках тренінгів для дипломатів і державних службовців високого рівня);
  • Ознайомчі сесії про освітні програми та стипендії в Європі.

В якості експертів запрошені тренери з Франції та Бельгії, представники дипломатичних місій країн Європейського Союзу, фахівці неурядових організацій, провідні викладачі місцевих ВНЗ.

Базове володіння англійською мовою є важливим для участі. Кількість учасників обмежена. Участь у Єврофорумі безкоштовна. Після успішного завершення учасники отримають сертифікати Єврофоруму. Оргкомітет не покриває витрати, пов'язані з подорожами або проживанням у Дніпрі. 

Заявники на участь у Дніпровському Єврофорумі мають зареєструватися та заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/L5wycSMoCJ0RJHo23.

Кінцевий термін заповнення заявки - 7 травня о 23:59. Результати відбору будуть відомі не пізніше 14 травня.

З будь-яких додаткових питань, будь ласка, звертайтеся: Inga.chelyadina@nouvelle-europe.eu.

Сторінки заходу на Facebook - http://bit.ly/2p90dVe та ВК - https://vk.com/dniproeuroforum2017.

Проект здійснюється за підтримки депутатської фракції "Зелені-Європейський Вільний Альянс" у Європейському Парламенті та Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: