Top 30 Under 30

Страна: Украина;

Дедлайн: 01.10.2017

Веб-сайт: tiger.kyivpost.com

 

Номінація Top 30 Under 30 є досить популярною практикою серед міжнародних видань, дослідницьких організацій тощо. В 2016 році KyivPost також запровадили цю почесну номінацію, обравши 30 молодих українців зі сфери освіти, бізнесу, науки, медицини, громадського сектору, військової справи та інших сфер, передавши їм під час урочистої церемонії хрустальні нагороди, які засвідчують їх перемогу. Кожен з 30 переможців має свою унікальну історію успіху, але всіх їх обєднують їх новаторські таланти, наполегливість та прихільність своїй справі. Своїм прикладом ці 30 молодих людей доводять, що майбутнє України яскраве. 

З 2016 року Kyiv Post вручає нагороду TOP 30 UNDER 30 молодим лідерам України в різних сферах життя - тим, хто є відданими своїй діяльності, мають значні досягнення або захоплюючі інноваційні ідеї для впровадження змін в Україні і в усьому світі.
Ми шукаємо надихаючих теоретиків та практиків, які мають круті ідеї з вирішення життєво важливих проблем, просувають Україну за допомогою своєї діяльністі та результатів або ефективно допомагають тим, хто цього потребує!
Якщо тобі ще не виповнилося 30 років і ти є громадянином України, маєш видатні досягнення або запровадив значні зміни у сфері освіти, охорони здоров'я, бізнесу, науки, медицини, громадської діяльності, мистецтва та інших сферах, або твоя робота допомогла Україні та її населенню чи будь-де в світі, - тоді ми закликаємо тебе подати заявку !

Також, якщо ти знаєш когось, хто демонструє ці критерії, і їхній внесок виділяється з поміж інших, будь ласка, номінуй їх на премію TOP 30 UNDER 30. Скористайтеся наведеними нижче формами для номінації, щоб розповісти нам про тих, хто на твою думку має стати переможцем наступної премії TOP 30 UNDER 30.