Друга наукова конференція пам’яті Ю. Р. Шведи “Політичні партії і вибори: українські та світові практики”

Страна: Украина

Город: Львів

Тезисы до: 15.10.2017

Даты: 20.10.17 — 21.10.17

Область наук: Политология;

Е-мейл Оргкомитета: [email protected]

Организаторы: Львівський національний університет імені Івана Франка

 

Запрошуємо Вас до участі у другій науковій конференції пам’яті Юрія Романовича Шведи “Політичні партії і вибори: українські та світові практики”, організованої кафедрою політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Конференція відбуватиметься 20–21 жовтня 2017 року у Львові за адресою: Львівський національний університет імені Івана Франка, вул. Університетська 1.

Конференція відбуватиметься за такими науковими секціями, як:

  1. Регіональні особливості формування та розвитку політичних партій України (аналіз за запропонованою і погодженою методикою по регіонах; завантажити можна нижче).
  2. Партії та партійні системи: світовий досвід.
  3. Партійні та виборчі системи: інституційно-процесуальна кореляція.

Плановані наукові секції конференції працюватимуть почергово. У рамках першої секції передбачено обговорення результатів порівняльного аналізу регіональних особливостей розвитку політичних партій України згідно єдиної запропонованої та погодженої методики (додатково подана на Facebook-сторінці кафедри політології), а також намічено обговорення концепції, формату і методики наступної конференції. У рамках другої та третьої секцій робота відбуватиметься за традиційним принципом.

 

Веб-сайт конференции: http://filos.lnu.edu.ua/news/conferencia_october_shveda