Міжнародна науково-практична конференція "Універсальність явищ запорізького модернізму і школи Баухаус. Проблеми збереження модерністської спадщини"

Страна: Украина

Город: Запоріжжя

Тезисы до: 15.10.2017

Даты: 19.11.17 — 20.11.17

Область наук: Архитектура;

Адрес: Палац культури Металургів, Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Е-мейл Оргкомитета: connect.ufc@gmail.com

Организаторы: Генеральне консульство Федеральної Республіки Німеччина у Донецьку (офіс у Дніпрі) у партнерстві з ГО Urban Forms Center, Галереєю сучасного мистецтва Barannik та професором Томасом Флієрлом (Німеччина)

Условия участия и жилье: Безкоштовно

 

Запрошуємо подавати заявки на участь у міжнародній науково-практичній конференції “Універсальність явищ запорізького модернізму і школи Баухаус. Проблеми збереження модерністської спадщини”, яка проходитиме 19-20 листопада 2017 року в рамках Тижнів Німеччини у Запоріжжі.

Місце проведення: Палац культури Металургів, Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Дати проведення: 19-20 листопада 2017 року

Термін подання заявок: до 15 жовтня 2017 року

Робочі мови: українська, англійська, німецька, російська

Мета конференції – привернути увагу громадськості, українських і міжнародних експертів, органів влади до проблеми збереження об’єктів міжвоєнного модернізму в Україні, довести універсальність явища німецького та українського модернізму 1920-1930-х рр. на прикладі “Шостого селища” у Запоріжжі та сприяти обміну досвідом збереження та правового захисту спадщини цього періоду з німецькими партнерами з Берліна, землі ФРН Саксонії-Анхальт (Дессау) та експертами з інших країн ЄС.

Участь:

До участі у науково-практичній конференції запрошуються експерти у царині архітектури, історії і теорії архітектури, реставрації, технології реставрації, мистецтвознавства, юридичних дисциплін, економіки і оподаткування, культурології, історії, краєзнавства, громадські активісти і пам’яткоохоронці, представники органів державної влади і місцевого самоврядування у сферах архітектури, урбаністики, міського планування та охорони спадщини.

Структура конференції:

  • Панель 1: Теорія та історія житлового будівництва періоду міжвоєнного модернізму
  • Панель 2: Процедури і механізми охорони архітектурних і містобудівних об’єктів міжвоєнного модернізму
  • Панель 3: Особливості та технології реставрації пам’яток архітектури міжвоєнного модернізму

Умови участі:

Участь у конференції є безкоштовною. Для всіх учасників передбачено харчування. Учасників, які на підставі поданих документів буде відібрано в якості спікерів, організатор забезпечує житлом та покриває їхні витрати на проїзд в тому випадку, якщо ці витрати не покриваються їхніми організаціями. Прохання повідомити під час подання документів, чи є необхідність у покритті дорожніх витрат та проживання організатором.

Щоб долучитись до однієї з панелей, слід надати тези дослідження (обсягом не більше 500 слів) і коротке резюме. Зазначені матеріали необхідно надіслати на електронну адресу connect.ufc@gmail.com до 15 жовтня 2017 року.

Більш детальну інформацію про конференцію ви знайдете за посиланням.

Організатори: Генеральне консульство Федеральної Республіки Німеччина у Донецьку (офіс у Дніпрі) у партнерстві з ГО Urban Forms Center, Галереєю сучасного мистецтва Barannik та професором Томасом Флієрлом (Німеччина).

Веб-сайт конференции: https://www.urbanforms.org.ua/

Конференции по теме - с близкими дедлайнами: