Мейкерство — відкрий Всесвіт ідей в собі

Event type: Training

Event dates: Втр, 11/14/2017

Country, city: Ukraine, Львів

Address of the event: Lviv Polytechnic

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/41834247...

 

 

Хто такі “мейкери”? Що вони роблять? Як їх рух розповсюдився світом?

Рух мейкерів сягає корінням у часи середньовічних ремісників і винахідників Нового часу. Після індустріалізації і появи масового виробництва в ХІХ-ХХ століттях індивідуальне виготовлення речей відійшло на периферію, ставши долею ювелірів і рідкісних приватних кравців. Стало простіше купити дешеві фабричні речі, ніж витрачати сили і час на їх виготовлення своїми руками.
Інтерес до ремесла відновився в США лише в 1950-х роках. В цей час Америка переживала економічний підйом, середній клас обростав житлом і автомобілями, а все це вимагало належного догляду та ремонту. При цьому у нижчих класів виникла потреба самостійно збирати предмети споживання, недоступні їм за ціною. Таким чином в словнику американців з'явилося нове вираз: DIY - Do It Yourself ( «зроби сам»). А віднедавна “мейкери” та їх надихаюча концепція “зроби сам” активно захоплюють й українські терени!

Якщо тобі цікаво дізнатись більше про спільноту незалежних, відвертих і сміливих — приходь на зустріч — 14 листопада о 16:00 в головний корпус НУ “ЛП” в аудиторію 217 — тут ти дізнаєшся багато важливого про впливий тренд сьогодення 

Відкрий всесвіт ідей в собі!
https://lviv.makerfaire.com/
WE ARE ALL MAKERS 

Захід відбувається в підтримку другої виставки-ярмарки Lviv Mini Maker Faire 2, що пройде 25 листопада в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька,4).

Спікери:
Yaroslava Yakovleva — культуролог, STEAM викладач, продюсер Lviv Mini Maker Faire
Dima Donchenko — студент, викладач технічної студії ВИНАХІДНИК, голова ГО "Територія Ініціативної Молоді"

особливий гість-мейкер.
ВХІД ВІЛЬНИЙ!

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗАХІД: https://goo.gl/q2tZtD