Японія у фото очима українців

Event type: Exhibition

Event dates: Втр, 11/21/2017

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: ART HUB ул. Б.Хмельницкого, 8/16

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/73477342...

 

 

8 листопада 2017 року о 13:00 в ART HUB УКРІНФОРМу Міністерство інформаційної політики України та Посольство Японії в Україні відкриють презентацію робіт-переможців конкурсу «Японія у фото очима українців».

На виставці будуть представлені роботи, що були обрані за результатами фотоконкурсу, оголошеного Посольством у своїх соціальних мережах до Року Японії в Україні. До участі у конкурсі запрошені всі українці, які мали нагоду відвідати Японію чи зараз там проживають. 
Загальна тема – деталізація образу та враженні від Японії через фотографії: культура, їжа, свята, пейзаж і т.д.

Щотижня Посольство обирало фото-переможця. Ці фото, за результатами конкурсу, МІП надрукувало та розмістило в Арт-хабі Укрінформу, що в центрі міста. 

Нагадаємо, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, з метою святкування 25-річниці встановлення дипломатичних відносин та активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.
Відтак, МІП спільно з Посольством Японії в Україні планують інформувати суспільство про ряд заходів, які допоможуть ознайомити українців з культурою, традиціями, та історією Японії.

Запрошуємо всіх подивитися цікаві та унікальні знімки, як українці бачать Японію. Виставка робіт триватиме до 29 листопада.

Вхід вільний