Магістерські стипендії у Британії для викладачів англійської мови

Страна: Великобритания;

Дедлайн: 16.02.2018

Веб-сайт: britishcouncil.org.ua

 

Якщо ви викладач англійської мови і мешкаєте поза межами Сполученого Королівства, ви можете подати документи на стипендію Освітнього фонду А. С. Горнбі, яка щорічно надається магістрам викладання англійської мови (ELT) в університеті Уорвіка. Стипендія дійсна на навчання у період з жовтня 2018 р. по вересень 2019 року. 

Стипендії покривають усі витрати в Британії і  включають щомісячну виплату на житло та витрати на проживання, вартість навчання, зворотні авіаквитки, візу та вартість екзамена IELTS.

ХТО МОЖЕ ПОДАВАТИ?

Кандидати повинні мати досвід викладання англійської мови щонайменше протягом 2 років та завершену університетську освіту. Кандидати також повинні знати англійську мову на рівні, якого вимагає університет. Зазвичай він оцінюється за IELTS  –  претенденти повинні мати загальний бал 6,5, найменший бал  у кожній з категорій 6,0 і 6,5 у письмі. Стипендії Горнбі спрямовані на підтримку досвідчених викладачів англійської, які мають потенціал, аби зробити вагомий культурний внесок у викладання англійської та для викладачів у своїй країні.

ПРОЦЕС ВІДБОРУ

Кандидатів обирають у чотири етапи. На першому етапі оцінюється якість заповнення анкети. На другому етапі обраних претендентів запрошують на співбесіду в офіс Британської ради у країні їх походження. На третьому етапі обрані кандидати подають заявку до університету. На четвертому етапі кандидатів, які перемогли, приймають до університету. Лише на цьому етапі кандидати отримують підтвердження надання стипендії.