Fulbright Week at NAU

Event type: Training

Event dates: Пнд, 01/29/2018 to Чт, 02/01/2018

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: NAU HUB Harmatna vulytsia, 53

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/39274743...

 

 

Тиждень Програми імені Фулбрайта в НАУ
Fulbright Week at NAU

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас долучитися до заходів, що відбудуться 29 січня – 1 лютого 2018 року в НАУ.
Реєстрація на участь: https://goo.gl/forms/E7pZJjh6aw67DJzH3

29.01 (понеділок) | 15:00 | актова зала 1 корпусу НАУ (Космонавта Комарова 1)
Fulbright Scholar Program та Fulbright Research and Development Program

Презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні для науковців, викладачів - кандидатів та докторів наук, молодих дослідників та аспірантів Презентація програм Fulbright Scholar Program та Fulbright Research and Development Program. Стипендії для дослідників та викладачів для проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США. На зустрічі з координатором Програми Веронікою Алексанич зацікавлені зможуть дізнатися про можливості, які надає Програма, умови участі у щорічних конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

29.01 (понеділок) | 16:00 | актова зала 1 корпусу НАУ (Космонавта Комарова 1)
Graduate Student Program

Презентація програм ім. Фулбрайта для студентів старших курсів, випускників ВНЗ та молодих викладачів Graduate Student Program. Стипендії для навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program (FLTA). Стажування з викладання української мови в університетах/коледжах США. Координатор Програми Інна Бариш розповість про можливості, що надає Програма, умови участі у щорічних конкурсах, особливості заповнення анкети та вимоги до пакету конкурсних документів, складання тестів фіналістами програм.

30.01 (вівторок) | 17:00 | NAU HUB (Гарматна 53)
Алана Яскір - Empowering Women through Technology (англійською)

Алана Яскір - стипендіатка U.S. Student Program 2017/18, розповість про можливості у сфері ІТ-підприємництва для молодих жінок. Алана - одна з 16 американських молодих дослідників, які допомагають у викладанні англійської мови або проводять дослідження в Україні у 2017/18 рр.. Алана отримала ступінь бакалавра комп’ютерних наук і нейронаук Принстонського університету, США (Princeton University, Princeton, NJ ; B.A. in Computer Science, Neuroscience). Проводить дослідження та допомагає у викладанні англійської мови у Національному університеті водного господарства та природокористування, м Рівне.

31.01 (середа) | 17:00 | NAU HUB (Гарматна 53)
Софія Фаріон - Social Media and the Conditions for Effective Civic Mobilization (англійською)

Софія Фаріон - стипендіатка U.S. Student Program 2017/18, розповість про соціальні медіа як елемент ефективної комунікації та форми діалогу у громадянському суспільстві. Софія закінчила бакалаврську програму одного з найстаріших навчальних закладів США - державного дослідницького університету The College of William & Mary ( Williamsburg, VA, USA) і отримала
ступінь з англійської мови та державної політики (B.A. in English and Government). Як фулбрайтівська стипендіатка, Софія працює над дослідницьким проектом та допомагає у викладанні англійської мови у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника у Івано-Франківську.

1.02 (четвер) | 17:00 | NAU HUB (Гарматна 53)
Семінар з академічного письма

Практичний семінар з академічного письма проводитиме Софія Фаріон, стипендіатка програми Fulbright English Teaching Assistant
Program/ U.S. Fulbright Student Program 2017-18. Софія розкаже про загальні правила академічного письма, а також про написання есе Personal Statement для вступу в університети США.