Вікімарафон у Богомольця

Event type: Webinar

Event dates: Пнд, 01/29/2018

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: Bogomoletz Institute of Physiology вул. Богомольця, 4

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/18467861...

 

 

30 січня розділ Вікіпедії українською мовою Українська Вікіпедіясвяткуватиме 14-річчя від часу створення першої статті. З цієї нагодиВікімедіа Україна / Wikimedia Ukraine оголошує про проведення Вікімарафону з написання нових статей до української Вікіпедії, який триватиме 27-30 січня 2018 року. Участь в акції можуть взяти усі охочі з будь-якої точки планети або на вікізустрічах у компанії досвідчених редакторів. 

Наш Bogomoletz Institute of Physiology в обличчі Ради молодих вчених вдруге прийме #Вікімарафон у себе. Всі охочі зможуть дізнатися цікаві факти про Вікіпедію, опанувати первинні навички вікі-розмітки, випити чаю та поспілкуватися з науковцями та досвідченими вікіпедистами.

До речі, шановні співробітники Інституту, наш сайт biph.kiev.ua також написаний на вікі-рушії, тому, навчившись азам цієї легкої мови програмування, ви зможете додавати й інформацію про свій відділ і важливі для вас події на сайт Інституту. ;-)

Вже не вперше така зустріч відбувається і в бібліотеці Антоновичів. У суботу, 27 січня приносьте до бібліотеки свої ноутбуки або користуйтесь бібліотечними ПК, оберіть тему, скористайтесь авторитетними джерелами та створіть нову статтю!

Місце: Інститут фізіології, ауд. 214 (Мала семінарська, будуть стрілочки від входу) 

Всі учасники акції, які створять нову статтю, що відповідає правилам Вікіпедії, отримають пам'ятні сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна».

Більше про акцію на:
http://wikimarathon.org.ua/

Бажано зареєструватись у Вікіпедії заздалегідь