Розмовний клуб від проекту «Безкоштовні курси вивчення української мови» (Дніпро)

Event type: Training

Event dates: Чт, 02/01/2018

Country, city: Ukraine, Дніпро

Address of the event: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)

Web-site of the event: http://book-ye.com.ua/rozmovnyj-klub-vid...

 

 

Книгарня «Є» та проект «Безкоштовні курси вивчення української мови» запрошують на український розмовний клуб, засідання якого відбудеться 1 лютого. Початок – о 19.00.

Темою зустрічі буде сучасна українська література. Обговоримо книжкові новинки, власні вподобання, літературні новини та почитаємо уривки з творів сучасних письменників. Захід проводить викладачка «Безкоштовних курсів вивчення української мови», вчителька української мови та літератури Юлія Лаптєєва.
Проект «Безкоштовні курси вивчення української мови» проходить в Дніпрі вже 4-й рік. За цей час багато охочих змогли опанувати орфографічні та орфоепічні особливості українською мови. Тому виникла потреба активного втілення набутих знань у дружньому україномовному середовищі. З огляду на це створено «Розмовний клуб», де кожен зможе потренувати свої навички у говорінні, подолати «мовний бар’єр», знайти однодумців та гарно провести час. Перше заняття матиме більше організаційний характер: знайомство з учасниками, визначення з подальшими темами зустрічей та специфікою проведення заходів.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Дніпро
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056) 732-13-92.
Вхід вільний.