Запуск Falcon Heavy

Event type: Screenings

Event dates: Втр, 02/06/2018

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: ПеремогаSpace Shevchenko Blv 62

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/15490565...

 

 

Усі фанати космосу, технологій, SpaceX та Ілона Маска чудово усвідомлюють наскільки значуща це буде подія.

Багаторазовий ракетоносій Falcon Heavy вперше буде запущений із поверхні Землі у відкритий космос. В якості корисного навантаження виступить особиста машина Ілона Маска – Tesla Roadster червоного кольору. За задумом, ракетоносій виведе Roadster на траєкторію в напрямку Марсу й під час проходження повз орбіту червоної планети в салоні гратиме пісня Девіда Боуі – Space Oddity. Falcon Heavy має стати першим ракетоносієм в надважкому класі, що матиме змогу виводити на низькоземну орбіту вантажі до 64 тонн й повертатиме всі свої три перші ступені на Землю. Таким чином, в аерокосмічній індустрії відбудеться технологічний прогрес щодо багаторазового використання ракетоносіїв надважкого класу.

Саме тому ми пропонуємо разом спостерігати ці моменти технологічного прогресу людства та запрошуємо на спільний перегляд трансляції запуску Falcon Heavy.

Коментуватиме – Muzychenko Andrii, один із співзасновників проектуMars Hopper, що виграв NASA Space Apps Challenge 2016, організатор NASA Space Apps Challenge Kyiv 2017, співзасновник USPACE – платформи аерокосмічних інновацій та першої української приватної космічної компанії.

Після трансляції запланована коротка лекція Андрія про здобутки космічної індустрії в 2017ому році.

ЧАС!!! Попередньо запуск має відбутися 6го лютого в проміжку між 20:30 та 23:30 за Києвом. Точний час має бути анонсований SpaceX за 48-72 години. Тому слідкуйте за оновленнями. Але в будь якому випадку, перші запуски – дуже лагідні, тому все може скасуватись й перенестись в останній момент. Ми, відповідно, сповіщатимемо про зміни планів і в будь-якому випадку проведемо трансляцію.

Оскільки маємо віддячити за гостинність ПеремогаSpace – в нас є організаційний збір у 200 грн.

До зустрічі!