Безкоштовна англійська в центрі "Вікно в Америку"!

Event type: Training

Event dates: Сб, 01/13/2018 to Втр, 04/10/2018

Country, city: Ukraine, Дніпро

Address of the event: American Corner Dnipro pr. Dmytro Yavornytsky, 18

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/28963953...

 

 

Безкоштовна англійська в Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія. Долучайтеся!

Запрошуємо держаних службовців, поліцейських, студентів, спеціалістів з вищою освітою, старших школярів дізнатися більше про Сполучені Штати Америки і покращити розмовні навички у бібліотеці під керівництвом наставників, знавців англійської мови. 

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" пропонує Експрес-курс англійської мови "Активуй англійську! 8.0.", що допоможе в подальшому займатися самоосвітою, використовуючи безкоштовні ресурси як з арсеналу ДОУНБ, так і ті, що доступні он-лайн в мережі Інтернет.
Експрес-курс буде складатися з циклу 10 лекцій (один раз на тиждень, щовівторка, по 2 академічні години). Кількість бажаючих брати участь, їх вік та рівень володіння мовою – не обмежується. За основу курсу взято підручник британського спеціаліста Девіда Піті (David PEATY) “ALL TALK”. Студенти будуть виконувати розмовні вправи у парах, які підготують їх до розмови англійською на різноманітні побутові теми (знайомство, розповідь про себе, своє житло, роботу, улюблені розваги, транспорт та ін.). Автор підручника пропонує використовувати найпростіші граматичні конструкції та почати розмовляти! Сподіваємося, що слухачі курсу подолають мовний бар’єр та нарешті заговорять англійською, хоч і з помилками.
Всі лекції бібліотечного спеціаліста Тамари Гаврилюк будуть містити культурологічну інформацію про традиції англомовних країн та їх відмінність від традицій в нашій країні, необхідність враховувати складнощі міжкультурної комунікації. Під час викладання буде використовуватися мультимедійне бібліотечне обладнання та інтернет-відео.
Для запису на курси треба відвідати інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» і отримати читацький квиток бібліотеки. З собою мати паспорт.

Наша адреса:
м.Дніпро
пр.Д.Яворницького, 18
2 поверх
кімн.19
телефон для довідок: 095 509 22 99