Домагання та флірт: де межа?

Event type: Public discussion

Event dates: Втр, 02/13/2018

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: Музей історії Києва/Музей истории Киева/Museum of Kyiv history Богдана Хмельницького вул., 7

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/18767911...

 

 

Останнім часом не вщухають суперечки щодо визначення різниці між сексуальним домаганням та фліртом, як частини біологічних взаємин між чоловіком та жінкою. Саме сьогодні, після сексуального скандалу за участі голівудських зірок, початку публічної кампанії #metoo та відкритого листа Катрін Деньов на захист «права на флірт», світ занурився у обговорення прикладів подібної поведінки (позитивних чи негативних). 
І це змусило багатьох замислитися на тим, у наскільки домагання відрізняється від флірту і, де проходить межа між цими поняттями?

«Ми відстоюємо право на флірт, яке необхідно для сексуальної свободи» - пише у своєму листі Катрін Деньов, - а сексуальний порив - частина природного процесу взаємовідносин між чоловіком і жінкою ». Але багато людей, особливо у фемінистичному колі, обурені цією позицією та не сприймають такий підхід. Чому?


Під час нашого public talk за участі відомих спікерів - письменниці та правозахісниці Larysa Denysenko та психотерапевта Виктор Гречановский ми спробуємо відповісти на багато актуальних та суперечливих запитань серед яких:
- Що таке «сексуальний порив» і чи є межа цього прояву?

- Чи можна розглядати будь-які пропозиції сексуального характеру проявом домагання, непристойною поведінкою та порушенням норм або є певна градація подібного?

- Чи повинні існувати в кінематографі та мас-медіа обмеження пов'язані з показом сексуальних сцен?
• Чи може бути універсльний підхід до цієї проблеми з боку чоловіків та жінок?

- Як подібні види поведінки інтерпретуються в українському суспільстві зараз?


СПІКЕРИ:
Larysa Denysenko - письменниця, феміністка, правозахисниця (спеціалізація - допомога потерпілим від домашнього насильства та ювенальна юстиція), ведуча програм на Громадське радіо. 

Виктор Гречановский - психолог та лікар – психотерапевт, кандидат медичних наук, фахівець з питань відносин, засновник центру psychotherapy.ua, автор та ведучий навчальних психотерапевтичних програм. 


Ведучі:
Misha Feldman - автор та засновник Вільна Академія Змін

Vira Stadnyk - журналіст, автор багатьох публікацій на тему проблем сучасного суспільства. 
 Обов'язкова реєстрація на подію: https://goo.gl/EAGrgf

КВИТКИ
 1 квиток: 300 грн. на місці події