Міжнародна науково-практична конференція «Правові та інституційні механізми забезпечення розвитку України в умовах євроатлантичної інтеграції»

Страна: Украина

Город: Одеса

Тезисы до: 23.04.2018

Даты: 18.05.18 — 18.05.18

Е-мейл Оргкомитета: confnuola2018@gmail.com

Организаторы: Національний університет «Одеська юридична академія» Південний регіональний центр Національної академії правових наук України

 

чКонференція відбудеться 18 травня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» в рамках відзначення Дня науки в Україні.
Метою даної конференції є обговорення широкого кола актуальних правових проблем сучасності, в тому числі перспектива розвитку вітчизняної науки в умовах євроатлантичної інтеграції. 
Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, докторанти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування як України, так і інших країн. 

Робочі мови конференції: 
українська, російська, англійська, німецька, французька. 
 

Веб-сайт конференции: http://sites.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=42162&lang=ukr&news_code=mizhnarodna-naukovo-praktichna-konferentsiya---pravovi-ta-institutsijni-mekhanizmi--zabezpechennya-rozvitku-ukrayini-v-umovakh----vroatlantichnoyi-integratsiyi--