Літературний конкурс: Міські легенди

Страна: Украина;

Дедлайн: 31.05.2018

Веб-сайт: litnet.com

 

Конкурс оповідань українською мовою "Міські легенди" проводиться літературною платформою Litnet за участю видавництва «Самміт-книга»

Серед фіналістів конкурсу будуть обранi  6-12 творiв для збірки, що буде опублікована у видавництві «Самміт-книга» (звісно, після укладення договору з авторами). За допомогою конкурсу ми шукаємо талановитих письменників для подальшого співробітництва. Конкурс стартує першого березня 2018 року і триватиме до 31 травня 2018 року. Переможців буде оголошено протягом серпня 2018 року. Вiдбір переможців буде проводитися протягом всього конкурсу, а не тільки після закінчення прийому текстів.

Нагорода переможцiв конкурсу

Гонорарна публікація в українському видавництві. Книга з вашим оповiданням на полицях магазинів.

Які твори приймаються на конкурс

Історія, описана у вашому конкурсному творі, має відбуватися в одному з українських міст. Персонажами оповiдання повинні бути наші сучасники, з якими трапляється щось незвичайне, містичне, лякаюче або просто дивовижне. Події відбуваються або у наші дні, або в недалекому минулому (максимум кінець 20-го століття)

На конкурс приймаються хоррор-оповiдання, проте присутність жахiв у вашому оповіданні не обов'язкова.

Розмір оповiдання від 15000 до 60000 знаків з пропусками за статистикою Word.

Віковий рейтинг оповiдання може бути як звичайний, так і 18+.

Важливо, щоб з анотації до оповiдання, яке ви подаєте на конкурс, було чітко зрозуміло, що воно належить саме до описаному вище напрямку. Якщо анотація не розкриває цього, оповiдання буде відхилено модератором.

Журі конкурсу

Адміністрація літературного порталу Litnet.

Обмеження

У конкурсі можуть взяти участь оповідання, які раніше не були опубліковані на папері або в мережі Інтернет.

 

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Зареєструватися на порталі Litnet.

2. Опублікувати своє оповідання.

3. Зайти на сторінку конкурсу та додати оповідання на конкурс. Один автор може подати на конкурс не більше трьох творів.

Після проходження модерації ваш твір з'явиться на сторінці конкурсу у числі учасників.

5. Коли ви ропублікуєте на конкурсі свій твір повністю, вам необхідно надіслати листа модератору конкурсу на contests@litnet.com, з повідомленням про те, що ваш конкурсний твір завершено. До листа необхідно додати файл з текстом вашого оповiдання.

 

Форма листа (обовязкова)

тема: конкурс Міські легенди, оповідання “(назва оповідання)” завершено

текст: Я, така/такий-то (ім'я-прізвище-псевдонім + посилання на вашу сторінку Litnet) такого-то числа завершив/завершила своє оповідання «Назва оповідання» і повністю опублікував/а його на конкурсі. Прошу включити моє оповідання у фінал.

 

До листа обов'язково додайте файл з оповіданням. Після цього ваш твір потрапить у фінал конкурсу і буде розглядатися для публікації.

 

Шановні автори!

У ваших інтересах вести читачів на сторінку вашого конкурсного твору. Журі конкурсу звертає увагу на популярність авторської сторінки на Litnet, відгуки та оцінки читачів не менше, ніж на літературно-художні достоїнства твору. Адже з текстом у видавництві у будь-якому випадку проводиться редакторська і коректорська праця, але якщо оповiдання не захоплюють читачів, не викликають у них живий відгук, то і сбiрка може продаватися не надто добре. Автору конкурсного твору допоможе публікації на Litnet інших (позаконкурсних) творiв, якими активно цікавляться читачі, оскільки нам перш за все хотілося б залучити до постійної співпраці авторів, які регулярно пишуть і можуть стати популярними письменниками, а не тільки автором одного оповідання.

Удачі та нехай саме ваш роман стане переможцем!

Бажаємо вам удачі, уваги читачів та везіння, щоб саме ваш роман став переможцем

 

Модератор конкурсу: contests@litnet.com

З усіх конкурсних питань звертайтеся тільки до модератора на contests@litnet.com. В темі листа обов'язково пишіть: "питання по Міськім легендам". На сторінці конкурсу є "Коментарі до конкурсу", куди модератор обов'язково заглядає. Там можна обговорювати технічні та організаційні питання.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: