Семінар "Застосування мат.моделей у дослідженнях"

Event type: Seminar

Event dates: Пнд, 04/02/2018

Country, city: Ukraine, Дніпро

Address of the event: НТУ "Дніпровська політехника", 3 корпус, ауд.36

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/17831535...

 

 

Сьогодні дослідження вийшли за межи лабораторій та академічної сфери, їх проводять інститути, фірми та компанії, новатори, цитують ЗМІ та реклама. Наскільки їх виводи обґрунтовані, в значній мірі, залежить від грамотного застосування математичного апарату. Математика, безумовно, цариця наук, її методи та технології використовуються в науці, бізнесі, управлінні, медицині, аналітиці тощо. Моделювання процесів, прогнозування стану об’єктів дослідження на перспективу та запропонованого методу або продукту за допомогою математичних інструментів на базі адекватно підібраного комп’ютерного забезпечення економлять ресурси та час дослідників і слугують доказом переваг вашої пропозиції або винаходу між іншими.

Якщо ви бажаєте узнати які можливості містять різні типи математичних моделей і що можна визначити з їх допомогою, бажаєте навчитися підбирати математичні моделі (та комп'ютерні програми до них) адекватно вашим дослідницьким завданням, то приходьте 23. березня 2018 р. за адресою пр. Яворницького 19, корпус 3, ауд. 36 ( 3 поверх).

Семінар проводять кращі викладачі Факультету інформаційних технологій, НТУ «Дніпровська політехніка»: каф. "Програмного забезпечення комп'ютерних систем", каф. «Системного аналізу та управління»…

Семінар організований за ініціативою ГО «Освітній центр «Відкрите Знання» при підтримки Обласної Ради молодих вчених Дніпропетровської області.

Запрошуємо дослідників, винахідників, магістрів, аспірантів, викладачів.

Оргвнесок участі 50 грн. Для членів ГО «Відкрите Знання» (при умові оплати членських внесків), безкоштовне.

Реєстрація обов'язкова. Зайдіть за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1A0w1KZQVaaHXVZK7Y8w_4kbcvLx2-xAYd7DVddxCt6g 

Прохання в анкеті сформулювати задачу, яку ви бажаєте вирішити за допомогою математичного моделювання. Це допоможе викладачам з підбором навчального матеріалу. 

Семінар має ознайомчій характер. Бажаючи продовжити більш ретельне вивчання математичних моделей і їх програмного забезпечення в індивідуальної або груповій формі зможуть домовиться про це з викладачами після семінару.