Всеукраїнська школа з медіа права

Страна: Украина;

Дедлайн: 10.05.2018

Веб-сайт: facebook.com

 

Дніпропетровський осередок Ліги студентів АПУ пропонує до вашої уваги новий ексклюзивний проект - І Всеукраїнську школу з медіа права яка відбудеться 19-20 травня 2018 року в м. Дніпро, на яку можна зареєструватися за посиланням goo.gl/wWufty!

Це унікальний захід, на якому Ви зможете дізнатися від провідних адвокатів, патентних повірених, та інших спеціалістів з високим рівнем знань та досвіду в сфері медіа права про основні особливості авторського права, державної реєстрації авторського права та особливості застосування правових норм, що становлять собою галузь медіа права.:
Крім цього, у вас буде можливість підвищити рівень правової обізнаності в питаннях медіа права, які стають більш актуальними від провідних спеціалістів у цій галузі ! 
Зацікавились? 
Щоб потрапити на І Всеукраїнську школу з медіа права Вам потрібно: 
 Заповнити форму реєстрації за посиланням goo.gl/wWufty до 10 травня 2018 року
Сплатити організаційний внесок 
Та найголовніше, - прийти на І Всеукраїнську школу з медіа права та збагатити власні знання новою цікавою та корисною інформацією, якою з вами поділяться наші спікери!
Після реєстрації ви отримаєте підтвердження та реквізити для оплати організаційного внеску. Сума організаційного внеску для участі в І Всеукраїнській школі з медіа права складає: 
для членів Ліги студентів АПУ - 150 грн.
для студентів які не є членами Ліги студентів АПУ - 180 грн.
для правників - 200 грн. 

Окрім того, ми можемо забезпечити Вас додатковими послугами:
- Проживання – 150 грн
- Святкова вечірка – 200 грн.

Контактна особа:
Богдана Голікова
+380984902992
Чекаємо саме на Вас на І Всеукраїнській школі з медіа права !