Школа молодого вченого - 2018 “Кроки до успіху в науково-інноваційній діяльності”

Страна: Украина;

Дедлайн: 10.05.2018

Веб-сайт: docs.google.com

 

Доброго дня, шановні колеги!

Запрошуємо Вас та молодих учених Вашої установи на Школу молодого вченого - 2018 “Кроки до успіху в науково-інноваційній діяльності” (далі - Школа), яка відбудеться 16 – 18 травня 2018 року у м. Києві. Організаторами Школи є Рада молодих учених Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України.

Головна мета заходу – дискусія щодо покращення якості проведення наукових досліджень, обмін досвідом по процесу навчання в аспірантурі, поради як молодому вченому успішно пройти шлях від вступу до успішного захисту дисертації.

Робота Школи відбуватиметься у форматі доповідей, презентацій, неформальних зустрічей. До проведення заходу залучено відомих науковців, представників наукового парку, бізнес-тренерів, переможців молодіжних конкурсів та представників громадського самоврядування. 

Місце проведення Школи: КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ, проспект Перемоги, 37, Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка, зала №12 та корпус 8, аудиторія 5.

Для участі у Школі необхідно зареєструватися до 10 травня 2018 року згідно з формою за посиланням: https://goo.gl/cdyjsy
Кількість учасників обмежена.

За додатковою інформацією щодо участі у Школі пропонуємо звертатися до організаційного комітету: к. тел. (095) 720-87-68; (073) 141-2-888; e-mail: o.biletsky@kpi.ua.

Участь у Школі безкоштовна.

Додаток: Програма Школи на 2 арк.

З повагою, член Ради молодих учених при МОН, 

Голова Ради молодих учених КПІ Ім. Ігоря Сікорського,
к.т.н., доцент кафедри ТЕ
Олег Білецький