#STEM-Camp School

Страна: Украина;

Дедлайн: 01.06.2018

Веб-сайт: docs.google.com

 

Стартує набір в літню науково-освітню STEM школу
ГО «Об’єднання молодих науковців НТУ «ХПІ» запрошує до участі в освітньому проекті – інтенсивній літній школі STEMCamp School. Цей проект передбачає проведення кількох інтерактивних навчальних заходів для старшокласників загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, які пройдуть на 4–16 червня в Національному технічному університеті «ХПІ» за підтримки Посольства США в Україні.

В рамках #STEMCampSchool:
- 100 активних та мотивованих учнів під керівництвом досвідчених молодих вчених НТУ «ХПІ» протягом 10 робочих днів візьмуть участь у інтерактивних освітніх заходах (лекції, тренінги, семінари, лабораторні практикуми, майстер-класи, workshop-и, тощо) та реалізують власний технічний проект;
- учасники школи зроблять презентації створених проектів в рамках ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ, який відбудеться в завершальний день STEMCamp School в НТУ «ХПІ».

Участь у 10-денній STEMCamp школі є доступною для всіх дітей 13-16 років. Відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі за наступними критеріями:
1) Рівень активності та цілеспрямованість
2) Вмотивованість у пізнанні технічних наук
3) Показники успішності з точних та природничих наук.

Проект поводиться на засадах рівності доступу до технічної освіти для учнів з великих міст і маленьких населених пунктів, а також для дітей з особливими освітніми потребами.
#STEMcampschool #stemcamp #goKhPI #khpiYoungScientists
Участь у літній школі STEMCampSchool – безкоштовна.

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Академія Жіночого ЛідерстваПодача заявок до 04.12.20, Украина

Культура законності. Оголошення конкурсівПодача заявок до 30.06.21, Украина