Форум «Розвиток жінок в STEM у місті Дніпро»

Event type: Training

Event dates: Ср, 05/30/2018

Country, city: Ukraine, Дніпро

Address of the event: Spalah: образовательный хаб и коворкинг. Днепр пр. Дмитрия Яворницкого, 5

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/45171136...

 

 

Громадська Спілка STEM Coalition Ukraine в рамках проекту «Технологічний пакт для розвитку жінок в STEM-компаніях» організовує Форум «Розвиток жінок в STEM» у місті Дніпро. Форум проводиться за підтримки Accountability Fund, що виконується Посольством Королівства Нідерландів в Україні. Партнери заходу - Молодіжний Центр "Освіторіум" та Gender Stream.

За результатами опитування, що проводилося в рамках проекту СТЕМ-Коаліції, жінки рідше отримують підвищення в технологічних компаніях (65% жінок проти 72% чоловіків), а працювати для цього доводиться більше ніж чоловікам, в середньому на 7 місяців. Саме тому «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» ініціювала проект «Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM-компаніях», метою якого є досягнення гендерної рівності та розвиток жіночого потенціалу в технологічних сферах. 
Вже 23 провідних українських компаній, університетів і неурядових організацій підписали Пакт у Києві та Харкові, а зараз з’явилася можливість долучитися до унікального проекту, аналогів якому не існує в Європі STEM компаніям, університетам та організаціям міста Дніпро. 

Паралельно, форум збирає молодих дівчат, які мріють працювати в сферах науки і технологій, місцеві STEM-університети і компанії та громадські організації, що працюють в сферах гендерної рівності. В рамках заходу учасники зможуть ознайомитись із результатами досліджень вартості жіночого лідерства в STEM-сферах і перешкод, які трапляються на шляху жінки-науковця, жінки-програміста та жінки-математика. Крім того, на Форумі відбудеться низка майстер-класів для дівчат на теми присвячені розвитку лідерських навичок, впевненості у власних силах і побудови успішної кар'єри. 

Посилання на реєстрацію: https://goo.gl/forms/hZLczBqBFKhVjlRo1 

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до Oksana Izakova, координатор напряму STEM: stem@csr-ukraine.org