Terra Ukrainica: відкрита презентація нового історичного атласу

Event type: Exhibition

Event dates: Чт, 05/31/2018

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: Київський національний університет імені Тараса Шевченка Володимирська 60

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/19328645...

 

 

Нарешті робота над нашим історичним атласом завершена, і ми з радістю представляємо його всім зацікавленим.

Читачі праць спільноти «LikБез. Історичний фронт» – чи то на нашому веб-сайті, чи то у друкованих виданнях – вже мали нагоду пересвідчитись, що ми любимо та шануємо історичні карти. Їх укладає наш штатний картограф Дмитро Вортман. На цій ниві він плідно працює також для низки інших проектів, зокрема, в редакції академічної десятитомної Енциклопедії історії України. У постійному спілкуванні безпосередньо з живими істориками, – вузькими фахівцями зі своїх тем дослідження, – народжувались оригінальні ідеї картографічного представлення найновіших досягнень історичної науки. 

І от два роки тому виникла ідея узагальнити попередні напрацювання у вигляді красивого ілюстрованого атласу, із текстовим супроводом у науково-популярному жанрі. Ми задумали викласти у картах історію України та навколишніх теренів (від Балтики до Каспію), починаючи з кімерійських часів і до АТО. Ініціативу гаряче підтримали наші партнери-видавці – «Клуб сімейного дозвілля» з Харкова. Що з того вийшло – представимо Вам у четвер.

«Terra Ukrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель» адресовано в однаковій мірі – як вибагливим шанувальникам карт та історії, так і читачеві, який раніше не мав часу чи можливості занурюватись у складні сюжети старовини й недавнього минулого. Наш принцип – поєднання наукової коректності та дружньої простоти викладу. Гадаємо, цей атлас – ще й чудове подарункове видання, яке здатне здивувати новизною та потішити якістю поліграфічного й змістовного виконання.

Поспілкуватися з творчим колективом (будуть Dmytro Vortman, Яків Гордієнко, Maksym MaiorovЄвген Синиця), подивитися, а також придбати наш атлас можна буде у четвер, 31 травня в червоному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60). Аудиторія 349, початок о 18:30.

Вхід вільний. Запрошуємо!