Юрій Даценко про "Туристичні марки:що це та з чим їх їдять?"

Event type: Open lecture

Event dates: Втр, 06/12/2018

Country, city: Ukraine, Хмельницький

Address of the event: Книгарня "Є" Хмельницький Проскурівська 2

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/19763659...

 

 

Лекція Юрія Даценко «Туристичні марки: що це та з чим його їдять? Як подорожувати незнаною Україною з користю» (Хмельницький)

Дата: 12.06.18
Учасники: Юрій Даценко

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Юрія Даценко «Туристичні марки: що це та з чим його їдять? Як подорожувати незнаною Україною з користю». Захід відбудеться 12 червня. Початок – о 18.30.

Ми всі полюбляємо мандрувати і для багатьох мандри означають не комфортабельний готель, а непролазні хащі та намет, руїни замку чи старовинний палац, віднайдений у глухому селі. Шкода лишень, що в такому місці аж ніяк не сподіваєшся на цікавий туристичний сувенір, бодай магнітик на холодильник... Але насправді це питання вирішено досить давно, адже завдяки "Туристичним маркам" ми можемо не лише мандрувати незнаними та нечуваними куточками нашої країни, але й з найбільшої глушини привозити цікаві сувеніри! Мандрівник хащами зі стажем – Юрій Даценко – розповість про цікавий винахід "Туристичну марку", поділиться враженнями з мандрів та "полювання" на сувеніри, та, можливо, допоможе влитися у розлогу родину мандрівників-колекціонерів.

Юрій Даценко – філолог, краєзнавець, письменник, людина з надзвичайно широким колом інтересів. Юрій засновник проекту «Незнана Україна», який мотоциклом об’їхав усю Хмельниччину вздовж і впоперек. Побував у неймовірних місцях, розташованих поруч із нами, але невідомих широкому загалу.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Хмельницький
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: (0382) 70-97-92. 
Вхід вільний.