Науковий табір "Подорож від атомів до Марсу"

Event type: Training

Event dates: Пнд, 06/25/2018

Country, city: Ukraine, Івано-Франківськ

Address of the event: “Дрібнота: Освітній експериментальний цех.”, Promprylad. Renovation, вул. Сахарова 26, м. Івано-Франківськ

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/17990142...

 

 

Існує думка, що наука не може бути цікавою. Ми спростуємо цей міф!

Наші учасники на 5 днів перетворяться у дослідників, будуть дізнаватися про оточуючий світ через призму науки, самостійно проводитимуть цікаві наукові дослідження.

Діти навчаться співпрацювати один з одним, домовлятися на шляху досягнення поставленої мети, відкриють нові способи вивчення природничих наук, які обов'язково знадобляться у щоденному шкільному житті, відчують науку “на кінчиках пальців” через створення власних моделей та макетів. Дізнаються про сучасні тенденції у науці, роль науки у створенні стартапів та як науковці наближають майбутнє.

Якщо ваші діти вже вивчають ці предмети у школі, вони зможуть систематизувати та поглибити шкільні знання, зрозуміти, чому все працює саме так і побачити, що все насправді набагато цікавіше, ніж написано у книжках. Якщо лише готуються до вивчення цих дисциплін - табір допоможе показати таємничу, захопливу та цікаву сторону природничої науки та відкриттів.

Вік: 9-12 років.
Місце проведення: “Дрібнота: Освітній експериментальний цех.”, Promprylad. Renovation, вул. Сахарова 26, м. Івано-Франківськ.
Група: 16 учасників.
Тривалість: 5 днів (понеділок-п'ятниця), з 9.00 до 18.00 щодня.
Харчування: обід та два перекуси.
Вартість: 2800 грн.

У вартість входить: участь дитини в програмі, харчування (обід і два перекуси під час табору), роздаткові та навчальні матеріали для проведення дослідів, сувенірний подарунок для учасника. 

Ведуча табору та автор програми: Інна Дьоміна (м. Київ), біохімік, біотехнолог, методист, автор та розробник різноманітних освітніх програм приватної та альтернативної освіти, співавтор програми інтегрованого курсу “Природничі науки” у 10-11 класах для МОН України, сертифікований тьютор, викладач біології, хімії, співзасновник школи сучасних наук Science Gen та освітнього проекту “SOM.Science - освітній консалтинг”.

Асистенти:
Оксана Василівна Таран, старший вчитель хімії в природничо-математичному ліцеї. Вміє доступно, цікаво, захопливо пояснити закони хімії. Мріє про школу вихідного дня для обдарованих дітей і тих, хто захоплюється красою та властивостями речовин. Також вона Пластун Сеньор, належить до Івано-Франківськоі станиці Національної Скаутської організації Пласт. Навчає дітей любити і пізнавати природу, розуміти явища і проводити самим захопливі дослідження.

Юрій Пахомов, вчитель в академічному ліцеї-інтернаті. Навчає майбутніх видатних хіміків та медиків ) Займається впровадженням мобільних технологій в шкільне навчання, щоб урок хімії був не тільки пізнавальним, а й цікавим і захопливим. Вважає, що наука насамперед має бути цікавою і доступною, тоді кожен зможе розкритися і проявити себе як науковця.

Реєстрацію відкрито! Поспішайте!
https://dribnota.com.ua/projects/YLEjdk3EYK6vM5TGN