Таємниці археології Придніпров’я + майстер-клас

Event type: Master Class

Event dates: Сб, 06/30/2018

Country, city: Ukraine, Дніпро

Address of the event: Юрія Гагаріна проспект, 72

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/60000076...

 

 

ТАЄМНИЦІ АРХЕОЛОГІЇ ПРИДНІПРОВ’Я

Бажаєте дізнатися, які народи населяли наш край в дописемні часи? Що робили в повсякденні та який слід лишили на Землі? Скільки важив скіфський казан та чи приємна на дотик давньогрецька амфора?

Тоді запрошуємо в нову подорож до таємниць її Величності пані Археології! В нашому місті, в сучасній будівлі національного університету, працює лабораторія археології Придніпров’я. Але насправді то справжнісінький музей! Ознайомить нас зі знахідками, які робили університетські археологи в різні роки, його завідуючий – історик-краєзнавець та професійний археолог Артем ІВАНЦІВ.

Окрім мандрів експозицією цього разу на нас чекає знайомство з творчою лабораторією реставратора. Спеціально для нашої групи продемонструє майстер-клас з реставрації археологічних артефактів археолог-реставратор Валерій ЛІХАЧЬОВ. Й ви зможете побачити усі нюанси цієї незвичної праці.

Увага!!! Оскільки в експозиції музею археології знаходяться артефакти, які є фалічними символами, статуетки з двостатевими ознаками й т.п., на екскурсії бажана присутність лише дорослої аудиторії!

Орієнтовний час екскурсії з майстер-класом: 3 години.

Збір: 30 червня (субота) о 14-50, біля входу до 1-го корпусу Дніпровського національного університету (пр. Гагаріна, 72).
Початок подорожі: 15-00.
Будьте готові до пішого підйому на 6 поверх будівлі.

Ціна: 80 грн.

ОБОВ'ЯЗКОВА реєстрація за телефонами: (096)-094-71-02; (050)-821-12-23
або приватними повідомленнями до Victor Yekshov.

Кількість учасників подорожі: до 18 осіб.