Green Camp у Карпатах

Страна: Украина;

Дедлайн: 04.07.2018

Веб-сайт: facebook.com

 

Синхронізація ідей, людей та дій. Гармонія, щирість та затишок. Гори, тумани й кудлаті вівці. Наметовий табір для кліматичних й екологічних активістів знову відбудеться! 

З 2 по 6 серпня ми запрошуємо тебе синхронізуватися разом з нами на “Green camp” в Карпатах. На нас чекає 5 чудових днів у Дідова хатчина. У місці, де можна відновити сили, побороти вигорання та насолодитися безмежною свободою карпатських гір. 

Планування спільних кампаній, обмін досвідом, нетворкінг, спільнодія, навчання, майстер-класи, прогулянки горами й неймовірна атмосфера. Таким може бути початок твого серпня!

Табір “Green camp” для тебе, якщо ти:
- дієш у сфері екології, клімату, "зеленої" енергетики, сталого розвитку та урбаністики;
- прагнеш кліматичної та екологічної справедливості в своєму місті та країні;
- бажаєш планувати й реалізовувати кліматичні кампанії спільно з “зеленим” рухом України;

Учасники та учасниці будуть проживати в наметовому містечку на території Дідової Хатчини. Активіст(к)и самі себе забезпечують кемпінговим спорядженням (каремат, спальник, намет). Під час табору буде передбачена гуцульська кухня з 5-ти разовим вегетаріанським харчуванням. Організатори покривають витрати учасників на проживання та харчування. Організаційний внесок на табір складає 500 грн. з особи.

Щоб приєднатися до участі в таборі потрібно заповнити реєстраційну форму (https://goo.gl/forms/JHWHcIw9jOBUFft53) до 4 липня. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Максимальна кількість - 50 осіб. Результати відбору будуть відомі 6 липня. 

Організатори:
ГО Ekoltava за підтримки Українська Кліматична Мережа, Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine та 350.org - Україна.

Контакти:
Марина Цигрик
+380665202842
maryna.tsyhryk@ekoltava.org