Декомунізувати не можна залишити

Event type: Public discussion

Event dates: Сб, 07/14/2018

Country, city: Ukraine, Дніпро

Address of the event: Mediaprostir пр. Олександра Поля, 2а

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/18495478...

 

 

Процес декомунізації почався три роки тому. Протягом цього часу в Дніпропетровській області було декомунізовано близько 30 населених пунктів, 1400 назв вулиць. Але назва області не змінена й досі, тому що для цього бракувало сил громади. З січня 2018 року стартувала компанія #СічеславськаТАК, яка набула небаченого масштабу. 

В суспільстві досі виникає питання, чи потрібний процес декомунізації? Чи важливо це зараз? Якщо так, то чи має це бути просто декомунізація чи все таки українізація? На ці питання і не тільки Ви зможете знайти відповідь на форумі «Декомунізувати не можна залишити».

14 липня, о 13.00, місто Дніпро, в громадському інформаційно-
виставковому центрі "Mediaprostir" за адресою О.Поля 2д відбудеться масштабний історичний форум "Декомунізувати не можна залишити" - завданням якого буде створення просвітницького та дискусійного майданчика, де експерти всеукраїнського рівня зможуть обговорити тему роботи з радянською спадщиною та подалання наслідків радянсько-російської пропаганди.

Відбудеться:
-виїзна виставка експонатів Дніпропетровського національного історичного музею, що присвячені періоду української революції 1917 - 1921 років
-виступ представника Український інститут національної пам'яті.
- дві дискусійні панелі з фаховими істориками та громадськими державними діячами - "Декомунізаційні процеси в Дніпропетровській області" та "Значення роботи з історією для національно-патріотичного виховання"
- Презентація проектів роботи з публічною історією

Захід має на меті стати платформою для комунікації, взаємодії людей, що професійно займаються історією та її популяризацією, та громадян, яким цікава ця тема, для вирішення викликів, що постали перед нашим суспільством.