Волонтерство у Дубенській археологічній еспедиції

Страна: Украина;

Дедлайн: 15.08.2018

Веб-сайт: facebook.com

 

Охочим пізнавально та захопливо провести останній місяць літа та зустріти початок осені! 6 серпня у Дубні починає працювати археологічна експедиція, у якій зможуть взяти участь усі бажаючі, незалежно від статті та віку. Місцем її проведення буде урочище "Острів Дубовець", розташоване в заплаві річки Ікви. Планується дослідження стоянки мисливців кам’яної доби, поселення мідного віку, доби бронзи, ранньозалізного віку та слов’ян. Перлиною острова є нині неіснуючий Підборецький жіночий монастир, заснований князем Василем Острозьким в 1592 р. Одним із завдань експедиції буде виявлення та вивчення решток цього монастиря. Також будуть відбуватись зйомки документального науково-популярного фільму про розкопки. Триватиме експедиція протягом серпня-вересня.
Волонтерам будуть створенні всі умови для того, щоб попрактикуватися у польових археологічних дослідженнях та розширити свої знання із історії міста Дубна. Від організаторів: облаштування польового табору, забезпечення інструментами, навчання тонкощам роботи археолога, цікаві розповіді, ситний обід польової кухні. 
Від учасників: жага до знань, позитивний настрій, бажання плідно попрацювати заради врятування цінної археологічної пам'ятки. Ваші знахідки потім будуть експонуватися в Дубенському замку, ви матимете можливість стати героями фільму (за бажанням), а головне – спробуєте себе в якості справжніх археологів, і хтозна, можливо, навіть захочете почати власну наукову кар’єру. Не втрачайте шанс отримати ексклюзивні знання і досвід!
Основна мета залучення волонтерів – просвітницька робота. Ми не хочемо використати молодь в якості робочої сили, і вся важка праця буде перекладена на найманих робітників, тому шановні батьки, не бійтесь відпускати дітей, а ще краще приходьте разом з ними. 
Запрошуємо також усіх бажаючих просто відвідати місце розкопок. Для груп радо проведемо безплатну екскурсію. Щоб знайти нас, вбивайте в пошукову строку Google координати: 50°24'31.6"N 25°43'50.8"E
Для реєстрації участі в експедиції телефонуйте або пишіть. 
Контакти: 
ipso.dao@ukr.net
https://www.facebook.com/bardecl Андрій Бардецький
https://www.facebook.com/yezy.pshenichniy Juriy Pshenichny
0673815092 Андрій
0977707506 Юра
Експедицію організовує Міжрегіональна громадська наукова організація "Дубенський археологічний осередок" у співпраці з Державним історико-культурним заповідником м. Дубна в рамках соціального проекту, який фінансується Дубенською міською радою спільно з програмою "Активні громадяни" від Британської Ради в Україні та ГО "Молодіжна Платформа", та Плану науково-дослідної роботи ДІКЗ м. Дубна.